سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان انتقام انتقادات را از سلطان گرفت/شماره پیراهن پروین برای تادئو

پس از علي پروين شماره 7 پرسپوليس به هيچ كس وفا نكرده است، حتي پسر خود پروين! هر كسي كه اين شماره پيراهن را پس از علي پروين بر تن كرده، با بدشانسي،‌ مصدوميت و محروميت مواجه بوده يا كلاً‌ از فوتبال محو شده است. البته تنها كسي كه علي پروين با طيب خاطر و براساس خواسته قلبي، پيراهن خود را به او بخشيد، حميد استيلي بود. جالب آنكه استيلي هم حاضر نشد شماره 7 را بپوشد و با پيراهن 5 + 2 براي پرسپوليس به ميدان رفت.

در فوتبال ایران هیچ انتقادی بدون جواب نمی‌ماند و با توجه به اینکه علی پروین هم به تازگی از خریدهای جدید پرسپولیس به شدت انتقاد کرده بود، شماره 7 معروف این تیم به یک بازیکن تازه‌وارد خارجی رسید.

 
به گزارش خبرآنلاین؛ با تصميم دست‌اندركاران پرسپوليس، پيراهن مشهور شماره 7 كه بر تن علي پروين كاپيتان و مربي محبوب اسبق اين باشگاه رفته است را به تادئو بخشيده‌اند. 

با همين پيش‌زمينه ذهني سراغ علي پروين رفتيم تا نظر وي را درباره اين موضوع بپرسيم كه مرد محبوب پرسپوليس با خونسردي خاصي پاسخگوي سؤالات‌مان شد.

 

*علي آقا، خبر داريد شماره 7 پرسپوليس به تادئوي برزيلي رسيده است؟
-چه اشكالي دارد؟ مگر تا حالا گفته‌ام كه اين شماره را به كسي ندهند كه بخواهم اعتراضي داشته باشم؟


*به هر حال شأن اين شماره محبوب بايد حفظ مي‌شد. اين طور نيست؟
-اولاً شماره 7 كه ارث پدري علي پروين نيست، ثانياً شأن و حرمت علي پروين اگر قرار بود با يك شماره پيراهن حفظ شود كه خيلي پيش از اين تمام مي‌شدم اما شما ديديد اين طور نشد و لطف مردم و هواداران پرسپوليس همواره و تا امروز شامل حال علي پروين شده است.


*مي‌گويند شماره 7 به اين خاطر به تادئو اهدا شده چون علي پروين به تازگي از خريدهاي پرسپوليس انتقاد كرده است؟
-راستش را بخواهيد ترجيح مي‌دهم در اين شرايط حرفي نزنم و بيش از اين تيم مورد علاقه‌ام را وارد حاشيه نكنم اما بعيد مي‌دانم دوستان پرسپوليسي شيطنت كرده باشند.


*بسيار خوب، شنيديم قرار شده به زودي پرسپوليس به پيشكسوتان واگذار شود. شما خبر جدیدی ندارید؟
-هنوز كه نه به بار است و نه به دار، هر وقت اين اتفاق افتاد درباره‌اش صحبت مي‌كنم.


*ته دل‌تان از اينكه شماره 7 شما را تادئو مي‌پوشد، راضي هستيد؟
-رك و راست بگويم كه اگر همين تادئو خوب باشد و در حد ستاره ظاهر شود، براي من و اين شماره هم بد نمي‌شود. اگر لياقت داشته باشد كه مباركش باشد و در غير اين صورت... (حرفش را مي‌خورد و با بي‌ميلي ادامه مي‌دهد) اصلاً ولش كن!

 

***شايد يادآوري اين نكته خالي از لطف نباشد كه پس از علي پروين شماره 7 پرسپوليس به هيچ كس وفا نكرده است، حتي پسر خود پروين! هر كسي كه اين شماره پيراهن را پس از علي پروين بر تن كرده، با بدشانسي،‌ مصدوميت و محروميت مواجه بوده يا كلاً‌ از فوتبال محو شده است. البته تنها كسي كه علي پروين با طيب خاطر و براساس خواسته قلبي، پيراهن خود را به او بخشيد، حميد استيلي بود. جالب آنكه استيلي هم حاضر نشد شماره 7 را بپوشد و با پيراهن 5 + 2 براي پرسپوليس به ميدان رفت.

 

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٣, ١۵:۴١

   

پر مبحث ترین ها