سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک استقلالی این همه بلا را سر پرسپولیس درآورد

چطور استقلال در ابتدای فصل موفق به حفظ ستاره‌هایش شد و حتی بازیکنان مهم و کارآمد جدیدی را نیز به استخدام درآورد، اما این اتفاق در مورد پرسپولیس هرگز رخ نداد؟


بانک ورزش- از همان نخستین روزهای حضور سیاسی در باشگاه پرسپولیس، خیلی‌ها او را به هواداری از استقلال متهم می‌کردند. این موضوع به‌ویژه زمانی قوت گرفت که رئیس سابق هیات‌مدیره پرسپولیس در سخنانی به حمایت از امیر قلعه‌نویی پرداخت و او را بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی کشورمان معرفی کرد! این اظهارات درست همزمان شده بود با حملات تند و تیز سیاسی به علی دایی که هر روز بخشی از رسانه‌ها را اشغال می‌کرد. او بعدتر در برنامه ورزش و مردم به خاطر باخت استقلال به نفت تهران اظهار تاسف کرد تا موجی از اعتراضات علیه وی جریان پیدا کند. حالا اما برملا شدن حمایت‌های مالی سیاسی از استقلال –ولو به صورت غیرمستقیم- باعث افزایش ابهامات شده است. در شرایط فعلی بسیاری از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی این سوال را مطرح می‌کنند که چطور استقلال در ابتدای فصل موفق به حفظ ستاره‌هایش شد و حتی بازیکنان مهم و کارآمد جدیدی را نیز به استخدام درآورد، اما این اتفاق در مورد پرسپولیس هرگز رخ نداد؟ کاش حداقل عدالت را برقرار می‌کرد!

telegram 19dey.com
farhad    17 دی 1393 10:26
آخه استقلال و پرسپولیس یکی هستن که باید عدالت برقرار بشه ؟ پرسپولیس 10 ساله یا هشتم میشه یا نهم ، نفت تهران الان بیشتر رقیب استقلال میشه تا پرسپولیس
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٠-١٣٩٣, ٠٩:٢۵

   

پر مبحث ترین ها