سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرکی: نگران «حيا کن - رها کن»ها بودم

سرمربي تيم فوتبال سپاهان دلايلش براي عدم حضور در تيم ملي و اميد را اعلام کرد.

حسین فرکی در همایش آسیب‌شناسی مربیگری در فوتبال ایران با اشاره به صحبت‌های امروز وزیر ورزش و جوانان گفت: گودرزی در صحبت‌هایش به این موضوع که من هدایت تیم امید را نپذیرفته‌ام اشاره کرد، باید بگویم در مرحله ابتدایی برای انتخاب سرمربی این تیم با من صحبت شد و آماده همکاری با تیم امید بودم اما در ادامه و بعد از چند جلسه ناگهان شاهد بودم که نام وینگادا را به عنوان سرمربی تیم امید اعلام کردند.

وی افزود: بعد از رفتن وینگادا بار دیگر این سمت را به من پیشنهاد کردند اما دیگر نپذیرفتم چرا که به مسئولان اداره کننده فوتبال اعتماد نداشتم و نگران بودم آن حیا کن و رها کن‌هایی که به علی دایی یا سایر مربیان گفتند برای من هم تکرار شود.

فرکی درباره دلیلش برای رد کردن هدایت تیم ملی فوتبال گفت: بعد از جام جهانی شاهد یک برنامه تلویزیونی بودم که چندین کارشناس در آن معتقد بودند من باید سرمربی تیم ملی شوم و تنها کسی که در آن برنامه نظر دیگری داشت عادل فردوسی‌پور بود.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: دقیقا به این دلیل من عادل فردوسی‌پور را دوست دارم چرا که به حرف‌های او فکر کردم و دیدم در آن مقطع مردم نمی‌خواهند کی‌روش از تیم ملی برود و ما هم باید همواره نظر مردم را بپذیریم.

فرکی تصریح کرد: من با کی‌روش مخالف نیستم اما با اینکه همه حرف‌های او را بپذیریم مخالفم. نباید هویت ایرانی را کوچک کنیم و باید برای خودمان ارزش قائل باشیم.
 منبع: ورزش 3

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٣, ٢٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها