سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمایت کلانی از قیمت تعیین شده برای پرسپولیس

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: از نظر من هرچه پرسپولیس قیمتش بالاتر باشد بهتر است و ارزش برند باشگاه را نشان می‌دهد.


به گزارش زفارس، حسین کلانی در مورد قیمت 290 میلیارد تومانی برای واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: از نظر من هرچه قیمت باشگاه بالاتر و بیشتر باشد بهتر است زیرا ارزش باشگاه را نشان می‌دهد. اینکه برند پرسپولیس اسمی است که می‌توان از آنها در همه زمینه‌ها استفاده کرد و پرطرفدارترین تیم آسیا هم هست و در نهایت افرادی که در زمینه اقتصادی وارد هستند می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند.

وی ادامه داد: دولت هزینه‌های زیادی برای دو باشگاه کرده است و بنابراین نباید برای واگذاری‌اش دچار ضرر و زیان شود به نظرم افرادی که قیمت را تعیین کرده‌اند اطلاعات کافی داشته‌اند که این کار را کرده‌اند. البته من در زمینه مسایل اقتصادی خیلی وارد نیستم و نمی‌توانم اظهار نظر کنم ولی از نظر احساسی می‌گویم هرچه قیمت پرسپولیس بیشتر باشد به سود باشگاه است زیرا خودم را مدیون باشگاه می‌دانم و این باشگاه محبوبم است به این ترتیب به جز ارزش معنوی ارزش مادی آن هم افزایش پیدا می‌کند.

کلانی در مورد واگذاری 30 درصد سهام باشگاه استقلال و پرسپولیس به پیشکسوتان، گفت: از این مساله خبری ندارم اما می‌دانم دوستانم که در این زمینه پیشقدم شده‌آند پیشنهادهایی داشته‌اند. در زمان ما شرایط باشگاه فرق می‌کرد اما بعد از انقلاب پیشکسوتان زیادی مثل مهراب شاهرخی، وطنخواه، کاظم رحیمی، پروین، خوردبین و...برای پیشرفت باشگاه زحمت زیادی کشیده‌اند و بعدها تیم در اختیار دولت قرار گرفت. بنابراین حق دارند که خواهان سهام یا امتیازاتی باشند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١٠-١٣٩٣, ٢١:۴۶

   

پر مبحث ترین ها