سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گلایه‌های قلعه‌نویی به خداداد عزیزی

سرمربی استقلال با ناراحتی به عزیزی گفت که همه تیم‌ها با نفرات کامل اردو زده‌اند ولی تیم ما با 10،11 بازیکن تمرین می‌کند.


تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال ساعت 16:30 امروز (یک‌شنبه) در ورزشگاه المپیک کیش برگزار شد.
 سرمربیان استقلال و شهرداری تبریز امروز در کیش با یکدیگر دیدار کردند.

تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال ساعت 16:30 امروز (یک‌شنبه) در ورزشگاه المپیک کیش برگزار شد.

* پیش از آغاز تمرین، تیم شهرداری تبریز که هدایت آن را خداداد عزیزی بر عهده دارد، در حال تمرین کردن بود که امیر قلعه‌نویی و بازیکنان استقلال با دیدن عزیزی با او خوش و بش کردند. سرمربی استقلال با ناراحتی به عزیزی گفت که همه تیم‌ها با نفرات کامل اردو زده‌اند ولی تیم ما با 10،11 بازیکن تمرین می‌کند.

* فرزاد آشوبی بازیکن پیشین استقلال که هم اکنون در شهرداری تبریز بازی می‌کند، با قلعه‌نویی و بازیکنان استقلال برخورد گرمی داشت.

* تمرین استقلال بدون صحبت‌های قلعه‌نویی آغاز شد و بازیکنان پس از چند دقیقه دویدن درو زمین، به آقاوسط و کارهای تاکتیکی مشغول شدند.

* هنگامی که بازیکنان دور زمین می‌دویدند، در مورد بازی ایران و بحرین صحبت کرده و از قرار نگرفتن بازیکنی از استقلال در ترکیب تیم ملی تعجب کرده بودند. آنها همچنین به بازی وریا غفوری و پورعلی گنجی اشاره کردند که در دیدار مقابل بحرین عملکرد خوبی داشتند.

* با توجه به اینکه پس از پایان تمرین آبی‌پوشان، تیم‌های پیکان و صنعت نفت آبادان دیدار دوستانه برگزار خواهند کرد، صمد مرفاوی و برخی بازیکنان پیکان در حال تماشای تمرین استقلال بودند.

* هرایر مگویان و هملکه بازیکنان خارجی استقلال زیر نظر امیر مهریزی تمرینات اختصاصی انجام دادند.

تیم استقلال روز بیست و هفتم دی ماه به تهران بازمی‌گردد.
برچسب ها: تمرین ، استقلال ، گلایه‌ ، قلعه‌نویی ، عزیزی ، بازیکنان

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٣, ١٩:٠٧

   

پر مبحث ترین ها