سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سومین توپ طلا در دستان کریستیانو رونالدو

مطابق پیش بینی ها کریستیانو رونالدو بالاتر از نویر و مسی توانست که توپ طلای ۲۰۱۴ را بدست بیاورد و حالا فقط یک توپ طلا کمتر از مسی دارد.

 

سومین توپ طلا در دستان کریستیانو رونالدو

فوق ستاره پرتغالی برای سومین بار به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد.

مطابق پیش بینی ها کریستیانو رونالدو بالاتر از نویر و مسی توانست که توپ طلای ۲۰۱۴ را بدست بیاورد و حالا فقط یک توپ طلا کمتر از مسی دارد. وی در سال ۲۰۱۴ چهار جام از آن خود کرده بود : لیگ قهرمانان اروپا، جام باشگاه های جهان، جام حذفی اسپانیا و سوپرجام اروپا و رکورد گلهای تاریخ لیگ قهرمانان که ۱۷ گل بود را به نام خودش ثبت کرده بود.

رونالدو به همراه پسرش روی سن آمد و جایزه ای که مدتها در انتظارش بود را از دستان تیری آنری دریافت کرد. وی روی سن از هم تیمی هایش و آنچلوتی تشکر کرد و گفت که بدون آنها نمی توانسته که این جایزه را بدست بیاورد.

وی گفت :" از مربی، هم تیمی ها و مدیر رئال متشکرم. این جایزه یک رویا برای من بود. هرگز فکر نمی کردم که بردن چنین جایزه ای برایم این قدر احساساتی باشد. می خواهم به تلاشی که در گذشته داشتم ادامه بدهم و جامهای بیشتری ببرم. از مادرم ، پسرم و تمام کسانی که به من کمک کردند تا بهتر از قبل شوم تشکر می کنم. هرگز تصور نمی کردم که سه بار برنده این جایزه باشم اما امیدوارم که این پایان کارم نباشم و پنج بار برنده این جایزه شوم."

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٠-١٣٩٣, ٠٢:۵٠

   

پر مبحث ترین ها