سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چرا ایران در بازی با قطر قرمز می پوشد؟/پیراهن ها را دزد برده است؟

اما دلیل دیگری که برای پوشیدن پیراهن قرمز ایران در بازی با قطر مطرح شده به سرقت رفتن لباس های ملی پوشان است.خبرگزاری ایسنا به نقل از رسانه های استرالیایی در این مورد نوشته است: لباس‌های برخی از ملی‌پوشان از جمله لباس‌های دروازه‌بانان تیم ملی به سرقت رفته است.

ملی پوشان ایران در بازی با قطر پیراهن قرمز به تن خواهند کرد.
 
تیم ملی در بازی امروز مقابل قطر در حالی پیراهن قرمز به تن خواهد کرد که در جلسات هماهنگی و بر اساس قرعه کشی انجام شده شاگردان کروش باید مقابل این تیم پیراهم سفید می پوشیدند.

همین دیروز بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا به نقش پررنگ یوز ایرانی روی پیراهن سفید ملی پوشان ایراد گرفته بود.بعضی از رسانه های استرالیایی این اتفاق را دلیل قرمز پوش شدن ایران مقابل قطر عنوان کرده اند.

اما دلیل دیگری که برای پوشیدن پیراهن قرمز ایران در بازی با قطر مطرح شده به سرقت رفتن لباس های ملی پوشان است.خبرگزاری ایسنا به نقل از رسانه های استرالیایی در این مورد نوشته است: لباس‌های برخی از ملی‌پوشان از جمله لباس‌های دروازه‌بانان تیم ملی به سرقت رفته است، البته در استرالیا وقتی چنین اتفاقی هم رخ دهد، عنوان نمی‌شود که لباس های به سرقت رفته است، بلکه آنها از واژه گم شدن استفاده می‌کنند و وقتی دزدی به اثبات نرسد و دزدی وجود نداشته باشد، واژه دزدی به کار نمی‌برند.در هر حال این که تعدادی از لباس‌های ملی‌پوشان از جمله دروازه‌بانان ناپدید شده است، قطعی است و مسئولان تیم هم صحت آن را تایید کرده‌اند. اما این که به سرقت رفته یا گم شده است، مشخص نیست.

البته یکی از مسئولان تیم ملی عنوان کرد که لباس‌های گم شده، پیدا شده است، اما این که مسئولان ایرانی به چاپ خانه ای در سیدنی سفارش حک شدن اسامی دروازه‌بان‌ها را روی پیراهن ها داده بودند هم صحت دارد.

منبع: خبرآنلاین

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٠-١٣٩٣, ١١:٣۶

   

پر مبحث ترین ها