سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشین پیروانی : کار گروهی ایران قابل ستایش است/ کی‌روش استرس دارد

کارلوس کی‌روش راه سختی را تا پایان مسابقات در پیش دارد و در این دو بازی که شاهد بودیم استرس زیادی به او وارد شده و شما دیدید که در دیدار مقابل قطر حرکاتی که او انجام داد نشان از استرس و فشار بالایی بود که بر وی پدید آمده است.


مدافع پیشین تیم‌ملی با بیان اینکه تا رسیدن به فینال جام ملت های آسیا راه بسیار سختی را پیش رو خواهیم داشت گفت: کار گروهی ایران قابل ستایش است.افشین پیروانی در گفتگو با خبرنگار مهر رسیدن به فینال شانزدهمین دوره جام ملت های آسیا را کاری بسیار سخت دانست و خاطرنشان کرد: نسبت به بازی مقابل بحرین در دیدار با قطر بسیار منطقی‌تر و بهتر بازی کردیم و این نشان می‌دهد که بازیکنان ما بازی به بازی بهتر خواهند شد و امیدوارم بتوانیم مقابل امارات نیز یک بازی قابل قبول را ارائه داده و با روحیه خوب خود را آماده دور بعدی کنیم.

وی تاکید کرد: قطر هنوز در باد قهرمانی جام خلیج فارس بود و فکر می‌کرد می‌تواند به راحتی به دور بعد صعود کرده و به آسانی تمام تیم‌ها را پشت سر بگذارد و همین غرور آنها باعث شد تا پس از گذشت دو بازی از دور مسابقات حذف شوند.

هافبک پیشین پرسپولیس کار کی‌روش را در بازی‌های آینده مشکل دانست و گفت: کارلوس کی‌روش راه سختی را تا پایان مسابقات در پیش دارد و در این دو بازی که شاهد بودیم استرس زیادی به او وارد شده و شما دیدید که در دیدار مقابل قطر حرکاتی که او انجام داد نشان از استرس و فشار بالایی بود که بر وی پدید آمده است.

وی در مجموع کار تیمی ایران را در مقابل قطر پسندید و گفت: کار تیمی و گروهی ایران در این بازی قابل ستایش بود و بازیکنان تیم ملی با حمایت بی‌چون و چرای ایرانی‌هایی که در ورزشگاه حضور داشتند توانستند این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و به دور بعد صعود کنند.

پیروانی از سردار آزمون به نیکی یاد کرد و گفت: اعتقاد دارم سردار آزمون نشان داد که یکی از بازیکنان باآتیه فوتبال ایران است و کی‌روش توانسته تاثیر مثبتی بر روی این بازیکن گذاشته و او نشان دهد که او فوتبالی فراتر از آسیا را بازی می‌کند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٣, ١٣:٣٣

   

پر مبحث ترین ها