سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برتری پرسپولیس مقابل راس الخیمه با 5 گل

محمد عباس‌زاده، پیام صادقیان، تادئو (2 گل، یک ضربه پنالتی) و هادی نوروزی از حریف جلو افتاده است.

 تیم پرسپولیس تا دقیقه 80 با 5 گل از تیم راس الخیمه پیش افتاده است.

به گزارش سایت رسمی پرسپولیس،

دیدار تدارکاتی تیم‌های پرسپولیس و رأس‌الخیمه امارات با برتری پرگل سرخپوشان تهرانی به پایان رسید و پرسپولیسی‌ها با نتیجه پرگل و قاطع 5 بر صفر مقابل حریف اماراتی خود به برتری رسیدند.

گل‌های این بازی را محمد عباس‌زاده دقیقه 30، پیام صادقیان دقیقه 35، ژوزه تادو دقایق 51 پنالتی و 69 و مهدی طارمی در دقیقه 60 به ثمر رساندند.

پرسپولیس در نیمه اول با ترکیب مسعود همامی، رضا نورمحمدی، مهدی‌جعفرپور، مایکل اومانیا، حمیدرضا علی‌عسگری، افشین اسماعیل‌زاده، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری،‌ پیام صادقیان، محمد عباس‌زاده و علی علیپور به میدان رفتند اما در نیمه دوم سرخپوشان با تغییرات زیادی وارد زمین شدند.

سوشا مکانی، رضا نورمحمدی، محسن بنگر، مهدی دغاغله، بابک حاتمی، رضا خالقی‌فر، مهدی طارمی، ژوزه تادو، هادی نوروزی، رسول میردورقی و پیام صادقیان 11 بازیکن پرسپولیس در نیمه دوم بودند.

در حاشیه این بازی لوح یادبود دو باشگاه پرسپولیس و رأس‌الخیمه میان علی‌اکبر طاهری مسئول تام‌الاختیار باشگاه پرسپولیس و رئیس باشگاه رأس‌الخیمه امارات رد و بدل شد.

در حالیکه در نیمه اول حدود 60 تماشاگر ایرانی از نزدیک این بازی را تماشا می‌کردند اما در نیمه دوم تعداد این تماشاگران به 150 نفر رسید. عده‌ای از هواداران که از دبی به سمت رأس‌الخیمه می‌آمدند به دلیل گم کردن ورزشگاه در نیمه دوم موفق شدند به محل این بازی برسند.

هواداران پرسپولیس حاضر در ورزشگاه منتظر زدن گل ششم توسط سرخپوشان در این بازی بودند تا شعار معروف «شش‌تایی‌ها» را سر دهند.


 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٣, ١٧:٢۶

   

پر مبحث ترین ها