سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور خریداران پرسپولیس در خصوصی سازی/پرسپولیس اسفند تحویل خریدار جدید می‌شود

آنچه مسلم است اینکه خریدار جدید و کسی که در مزایده برنده می‌شود اسفندماه باشگاه پرسپولیس را تحویل خواهد گرفت و باشگاه به این شخص تحویل خواهد شد زیرا 40 درصد از مبلغ پرداخت شده است.

 

مديران اسبق باشگاه پرسپوليس براي خريد سهام اين باشگاه امروز عصر به سازمان خصوصي‌سازي رفتند.


 

به گزارش  فارس امروز عصر امیر عابدینی، علی پروین، حسین هدایتی و محمد رویانیان به سازمان خصوصی‌سازی رفتند و با میرعلی اشرف عبدالله پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی جلسه گذاشتند تا در مورد شرایط مزایده باشگاه پرسپولیس اطلاعات کافی را به دست بیاورند.
  امیر عابدینی در مورد جلسه امروز در سازمان خصوصی‌سازی گفت: جلسه دو ساعته با پوری‌حسینی رئیس محترم سازمان خصوصی‌سازی داشتیم در پایان این جلسه متوجه شدیم برای واگذاری باشگاه پرسپولیس کار کارشناسی دقیقی انجام شده و آنها مصمم هستند که این باشگاه را واگذار کنند و شخص پوری‌حسینی با قاطعیت به دنبال واگذاری پرسپولیس و استقلال است و برای این واگذاری مکانیزمی دارد.

وی افزود: امروز متوجه شدیم که 20 درصد از سهامی که قرار است در اختیار پیشکسوتان پرسپولیس قرار بگیرد مجانی نیست و آنها باید برای در اختیار گرفتن این سهام پول پرداخت کنند.

عابدینی گفت: البته خریدار سهام باشگاه پرسپولیس باید سهامی را که به پیشکسوتان می‌فروشد به همان قیمتی که از دولت خریده به پیشکسوتان بفروشد و نه گران‌تر. این معنایش آن است که خریدار سهام پرسپولیس می‌تواند بقیه سهام را نیز با قیمت گرانتر بفروشد.
وی با اشاره به شیوه پرداخت مبلغ خرید باشگاه گفت: قرار است که از 290 میلیارد تومان 40 درصد این مبلغ به صورت نقدی پرداخت شود و 60 درصد دیگر در بازه‌های زمانی 6 ماهه به دولت پرداخت شود آنچه مسلم است اینکه خریدار جدید و کسی که در مزایده برنده می‌شود اسفندماه باشگاه پرسپولیس را تحویل خواهد گرفت و باشگاه به این شخص تحویل خواهد شد زیرا 40 درصد از مبلغ پرداخت شده است.
عابدینی در مورد تکلیف بدهی‌های قبلی باشگاه پرسپولیس گفت: خریدار باشگاه پرسپولیس هیچ تعهدی نسبت به بدهی‌های گذشته باشگاه نخواهد داشت و از طرف دولت مدیر تسویه‌ای برای بدهی‌های گذشته تعیین خواهد شد و تکلیف بدهی‌ها مشخص می‌شود. به این ترتیب باید گفت که سازمان خصوصی‌سازی برای واگذاری باشگاه عزم جدی دارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٣, ٢٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها