سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش بازیکنان عراق به رویارویی برابر ایران

بازيکنان تيم ملي فوتبال عراق بازي برابر ايران را سخت توصيف کرده با اين حال از آمادگي خود براي اين ديدار خبر دادند.

بازيکنان تيم ملي فوتبال عراق بازي برابر ايران را سخت توصيف کرده با اين حال از آمادگي خود براي اين ديدار خبر دادند.

 تیم ملی فوتبال عراق توانست با شکست دو بر صفر فلسطین 6 امتیازی شود و صعودش را به مرحله یک چهارم نهایی مسجل کند تا در این مرحله به مصاف ایران برود.

بازیکنان تیم ملی فوتبال عراق پس از پیروزی برابر عراق و نهایی شدن مصافشان برابر ایران واکنش نشان دادند. ضرغام اسماعیل، مدافع عراق گفت: قبل از هر چیز می‌خواهم این موفقیت را به مردم عراق تبریک بگویم. به همه آنها قول می‌دهیم که با نهایت تلاش خود برابر حریفان به میدان خواهیم رفت. از ابتدا هم وظیفه‌ای را که بر عهده داشتیم به خوبی درک کردیم. می‌خواهیم قهرمانی خود در سال 2007 را تکرار کنیم. برابر ایران خواهیم جنگید. برای رسیدن به فینال هر آن چه را در توان داریم ارائه خواهیم کرد.

سعد عبدالامیر دیگر بازیکن عراق هم گفت: می‌خواهیم به بازی‌های خوب خود ادامه دهیم و به مراحل بالاتر صعود کنیم. باید در دور بعد به مصاف ایران برویم. این تیم را به خوبی می شناسیم. پیروزی در دیدار برابر فلسطین به ما انگیزه داد تا در دیدارهای بعدی خود هم پیروز شویم. ما به عنوان بازیکن به دنبال شاد کردن ملت عراق هستیم و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم.

یاسر قاسم هم در واکنش به دیدار برابر ایران گفت: ایران تیمی قوی و سختکوش است. این تیم سابقه حضور در جام جهانی را دارد و به همین خاطر بازیکنان باتجربه‌ای در آن بازی می کنند با این حال ما می توانیم به خوبی برابر این تیم بازی کنیم و خود را با شرایط وفق دهیم.

به گزارش  ایسنا،او ادامه داد: نباید از صعود به دور بعد خوشحال باشیم؛ چرا که هدف ما راه یافتن به جزو 8 تیم نیست بلکه هدف ما قهرمانی است. آرامش سلاح ما برای پیروزی برابر ایران است.
 

 


  
 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٣, ٢٢:۵٨

   

پر مبحث ترین ها