سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دیدار تیم ملی امید - آلبانی

شاگردان خاکپور از باخت پیروزی ساختند/ برتری تیم ملی امید در دومین دیدار دوستانه

بروز شده : ١-١١-١٣٩٣, ٠٠:٣٩    نسخه چاپی    
تیم ملی فوتبال امید ایران در دومین دیدار دوستانه متوالی موفق شد امشب مقابل تیم ملی آلبانی به پیروزی برسد.


تیم ملی فوتبال امید ایران در دومین دیدار دوستانه متوالی موفق شد امشب مقابل تیم ملی آلبانی به پیروزی برسد.
 تیم ملی امید ایران در اولین دیدار دوستانه خود در اردوی ترکیه از ساعت 17 و 30 دقیقه امشب در ورزشگاه شهرداری آنتالیا به مصاف تیم ملی آلبانی رفت.

این دیدار در نهایت با پیروزی 2 بر یک تیم ملی امید ایران به پایان رسید.

آلبانی با گلی که در دقیقه 45+1 به ثمر رساند در نیمه اول به پیروزی یک بر صفر رسید. البته در نیمه اول آلبانی با اخراج بازیکنش 10 نفره شد. در این نیمه شاگردان خاکپور از حریف خود بهتر بازی کردند اما نتوانستند نتیجه بگیرند.

در نیمه دوم تیم ملی امید برای جبران نتیجه بازی جلو کشید. آلبانی در این نیمه با 2 تغییر وارد  میدان شد و مربی این تیم در پی حفظ نتیجه بود.

حملات ایران در این نیمه  در دقیقه 51 نتیجه داد و محمد رضا نجات با یک ضربه بغل پا روی پاس در عرض شاهین ثاقبی دروازه آلبانی را باز کرد.

دقیقه 69 پاس پهلوان به فاضلی رسید که این بازیکن دروازه آلبانی را برای بار دوم باز کرد.

دقیقه 71 ضربه سر اسماعیلی روی ارسال هافبک تیم ملی با فاصله کم از کنار دروازه بیرون رفت.

در این دیدار ایران با ترکیب امیر عابدزاده، محمد حسین مرادمند، ایمان سلیمی، جلال عبدی (74 محبی)، وحید حیدریه (70 فرشید اسماعیلی)، احمدنورالهی (74 روزبه چشمی)، علی کریمی (59 میلاد کمندانی)، علیرضا نقی زاده، شاهین ثاقبی (65 شاهین ثاقبی)، بهنام برزای (55 حسین فاضلی) و محمدرضا نجات (70 میلاد محمدی) به میدان رفتند.

این دومین پیروزی متوالی تیم ملی امید در یک دیدار دوستانه رسمی بود. شاگردان خاکپور در اولین دیدار دوستانه خود موفق شدند اردن را شکست دهند.

 به گزارش فارس، تیم ملی امید فوتبال ایران خود را برای حضور در مرحله اول رقابت‌های مقدماتی المپیک 2016 برزیل که از 3 فروردین آغاز می‌شود آماده می‌کند. تیم ملی ایران با عربستان، فلسطین، افغانستان و نپال هم‌گروه است. مرحله مقدماتی در 10 گروه برگزار می‌شود که تیم‌های اول هر گروه به همراه 6 تیم برتر به مرحله دوم مقدماتی صعود می‌کنند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٣, ٠٠:٣٩

   

پر مبحث ترین ها