سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهاجرانی: دوباره آقای آسیا شده‌ایم/ بازی با عراق به نفع ماست

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ١٩:۴۵    نسخه چاپی    
ايران مقابل تيم‌هاي غرب آسيا نمايش بسيار باشكوهي داشته و به نوعي دوباره خودش را به عنوان آقاي فوتبال آسيا مطرح كرده است.

- حشمت مهاجرانی، سرمربی اسبق تیم ملی درخصوص دیدار ایران و امارات که با برتری تیم ملی کشورمان همراه شد، گفت: مالکیت توپ بیشتر در اختیار امارات بود.
 
 او ادامه داد: هر دو تيم فرصت گلزني داشتند اما اين تيم ايران بود كه در دقيقه 91 با فرصت‌طلبي و موقعيت‌شناسي قوچان‌نژاد گل زيبايي را به ثمر رساند و با اين گل باارزش حكم صدرنشيني ما را امضا كرد، ديداري كه از جهت رودررو نشدن با ژاپن و قرعه راحت‌تر براي ما بسيار حائز اهميت بود كه به آن رسيديم و بازي با عراق را انتخاب كرديم.
سرمربي اسبق تيم ملي كشورمان در ادامه مي‌افزايد: بازي با عراق به نفع ماست. تيم ما از نظر روحي - رواني، تجربه بازيكنان و كادر فني‌اش و از سوي ديگر در اختيار داشتن لژيونرهاي بسيار ارزشمند از عراق جلوتر است. نكاتي كه مي‌تواند حكم به پيروزي ما مقابل عراق در مرحله يك‌چهارم دهد.
مهاجراني تأكيد كرد: ايران مقابل تيم‌هاي غرب آسيا نمايش بسيار باشكوهي داشته و به نوعي دوباره خودش را به عنوان آقاي فوتبال آسيا مطرح كرده است.
مهاجراني با رد انتقادات منتقدان كروش مي‌گويد: كروش با روشي بسيار منطقي براساس داشته‌هايش سيستم بازي‌اش را اتخاذ كرده و با اتخاذ سيستم درست، نتايج خوبي به دست آورد، روشي كه ما را به جمع 8 تيم برد. به همين دليل به هيچ‌وجه انتقادات در چنين مقطعي درست نيست و مربي اصولاً نمي‌تواند تغيير در روش كاري به وجود آورد كه با آن نتيجه گرفته است.
سرمربي اسبق ايران در پايان خاطرنشان مي‌كند: من معتقدم نبايد از چين غافل شد، تيمي كه بسيار چراغ‌خاموش بالا آمده و به نظرم بايد آن را يكي از قدرت‌هاي آسيا محسوب كرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ١٩:۴۵

   

پر مبحث ترین ها