سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشارزاده: جواب کی روش را می دهم

بروز شده : ٨-١١-١٣٩٣, ٠٨:۴٠    نسخه چاپی    
وی در رابطه با انتقاد کی روش از امیر قلعه نویی و حمید درخشان، ادامه داد: جواب او را خواهم داد زیرا اصلا در شرایط خوبی برعلیه سرمربی ما موضع نگرفت. چرا کی روش باید بتواند برعلیه حمید درخشان و امیر قلعه نویی دو اسطوره فوتبال ایران اینگونه حرف بزند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، گفت: کی روش در بدترین شرایط و بدون هیچ دلیلی از امیر قلعه نویی انتقاد کرده و مطمئن باشید فردا جواب او را خواهم داد.
 بهرام افشارزاده روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، گفت: روز گذشته به باشگاه استقلال رفتم و کار را بدست گرفتم. خوشبختانه در نبود من کار ها به خوبی انجام شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در رابطه با انتقاد کی روش از امیر قلعه نویی و حمید درخشان، ادامه داد: جواب او را خواهم داد زیرا اصلا در شرایط خوبی برعلیه سرمربی ما موضع نگرفت. چرا کی روش باید بتواند برعلیه حمید درخشان و امیر قلعه نویی دو اسطوره فوتبال ایران اینگونه حرف بزند.

مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: امیر قلعه نویی پر افتخارترین مربی باشگاه استقلال و یکی از پیشکسوتان خوب ما است و اجازه نمی دهیم برعلیه او این چنین اظهار نظر شود.

وی با انتقاد از برنامه ریزی لیگ برتر و تغییر مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: قطعا به این برنامه ریزی معترض هستیم و این شیوه کار ما بسیار دشوار خواهد کرد.

وی تصریح کرد: ارزیابی برای تغییر زمان های مسابقات نشده و ای کاش مسئولان سازمان لیگ به روحیه ملی پوشان ما توجه می کردند.

افشارزاده در رابطه با مشکل مالی باشگاه استقلال، افزود: سعی می کنم تا فردا مشکل تیم را حل کنم و از دوستان زیادی برای حل این مساله کمک گرفته ام.

 

وی ادامه داد: مشکل ما در رابطه با مسایل مالی سازمان لیگ است. چرا آنها باید چهار میلیارد از پول ما را قبل از شروع فصل هزینه کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: شرایط بسیار سختی داریم و تا حالا با 14 میلیارد ساخته ایم در حالی که پیش بینی ما بیش از این ها بود.

وی در رابطه با مبلغ تعیین شده برای فروش باشگاه استقلال و پرسپولیس، گفت: کسانی هستند که می توانند این مبلغ را پرداخت کنند وبه اعتقاد من شرایط سازمان خصوصی سازی برای فروش این دو باشگاه بسیار خوب است.

وی تاکید کرد: اگر افرادی باشند که نسبت به ورزش و اقتصاد اشراف داشته باشند می توانند بعد از سه سال تمام هزینه های خود را جبران کنند.

افشارزاده در پاسخ به این سئوال که آیا توانسته بدهی های باشگاه استقلال را پرداخت کند؟ گفت: با کدام پول باید بدهی ها را پرداخت کنم؟ تا جایی که توانستیم پول بازیکنان خارجی خود را دادیم تا از شکایت آنها در فیفا جلوگیری کرده باشیم.

وی در رابطه با اعتراض فدراسیون فوتبال کشورمان به حضور بازیکن دوپینگی عراق، اظهار کرد: باید در کنفدراسیون فوتبال آسیا یک فرد فعال داشته باشیم و همچنین فکر می کنم اگر فدراسیون فوتبال کمی سریعتر عمل می کرد موفق می شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا در مجمع فدراسیون فوتبال به نتایج تیم ملی اعتراض خواهد کرد، گفت: باید تا آن موقع به جمع بندی برسم و سپس نظرات خود را بیان کنم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١١-١٣٩٣, ٠٨:۴٠

   

پر مبحث ترین ها