سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش جالب درخشان به شکست پرسپولیس

درخشان در مورد نارضایتی هواداران پرسپولیس از این باخت گفت: این طبیعت فوتبال است. طرفدار دوست دارد تیمش برنده شود. البته طبیعت فوتبال این را هم می‌گوید اگر گل نزنی گل می‌خوری و وقتی بازیکن گل نمی‌زند فشار این اتفاقات روی سرمربی می‌آید.


فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود و نیمه دوم برتر از ذوب آهن بودیم و فرصت‌های زیادی از دست دادیم و تیمی هم که فرصت‌ها را از دست می‌دهد غافلگیر می‌شود.

حمید درخشان پس از شکست یک بر صفر مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود و نیمه دوم برتر از ذوب آهن بودیم و فرصت‌های زیادی از دست دادیم و تیمی هم که فرصت‌ها را از دست می‌دهد غافلگیر می‌شود و ذوب آهن از فرصتی که به دست آورد به گل رسید ومستحق شکست نبودیم ولی زمانی که فرصت‌ها گل نشود شرایط اینجوری می‌شود ما برتر میدان بودیم و می‌توانستیم به گل برسیم نمی‌خواهم وارد مقوله داوری شوم ولی داوری هم در این بازی بی‌تاثیر نبود.

درخشان در مورد خریدهای جدید پرسپولیس در نیم‌فصل گفت: امیدوارم این بازیکنان با گذشت زمان بتوانند در تیم جا بیفتند و به ما کمک کنند. ما در فصل نقل و انتقالات با توجه به بضاعت‌مان بازیکن گرفتیم. امیدوارم در آینده این بازیکنان بیشتر بتوانند به تیم کمک کنند.

وی در مورد اینکه تمرکزش ظاهرا بر روی تیم ملی بوده تا پرسپولیس گفت: من خیلی به تیم ملی توجهی نداشتم فقط بعد از باخت با عراق در مورد این بازی صحبت کردم. خیلی بحث خاصی را هم مطرح نکردم. بحث من این بود چرا بازی را واگذار کردیم و به عراق باختیم. تمام تمرکزم روی تیم پرسپولیس بود.

وی در مورد وضعیت بازیکنان تیمش گفت: به دلیل اینکه فشار تمرینات روی بازیکنان زیاد بود بدن بازیکنان در این مسابقه سنگین بود و ما تمرینات سختی را در تعطیلات گذرانده بودیم و بازیکنان شادابی لازم را نداشتند. شاید به دلیل همین سنگین بودن بدن بازیکنان باعث شد در ضربات نهایی دقت لازم را نداشته باشیم. ما هم سوار بر بازی بودیم و هم فرصت‌های گلزنی زیادی به دست آوردیم. تیمی که فرصت‌ها را از دست می‌دهد راحت غافلگیر می‌شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه به نظر او کی‌روش بماند یا از تیم ملی برود، گفت: من تصمیم‌گیرنده نیستم.کمیته فنی فدراسیون فوتبال تصمیم می‌گیرد. نظر خاصی در این مورد ندارم. مردم دوست دارند کی‌روش بماند و ما هم خوشحال می‌شویم در تیم ملی بماند و کمک کند.

درخشان در مورد نارضایتی هواداران پرسپولیس از این باخت گفت: این طبیعت فوتبال است. طرفدار دوست دارد تیمش برنده شود. البته طبیعت فوتبال این را هم می‌گوید اگر گل نزنی گل می‌خوری و وقتی بازیکن گل نمی‌زند فشار این اتفاقات روی سرمربی می‌آید. ما خلق موقعیت زیادی کردیم. اما نتوانستیم گل بزنیم. بازیکن ما باید دقت کند. تماشاگر حق دارد و دوست دارد تیمش گل بزند و پیروز شود اما سرمربی که نمی‌تواند گل بزند.

وی افزود: باید مربی فرصت داشته باشد تا اهدافش را در تیم پیاده کند. ما قبل از تعطیلات از بحران خارج شدیم اما در فصل نقل و انتقالات دوباره وارد بحران شدیم. با جوانانی که جذب کردیم امیدوارم تیم از بحران خارج شود. حداقل باید به مربی یک فصل فرصت داد. این نظر من است و من تمام تلاشم را می‌کنم تا تیم بهتر و بهتر شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٩٣, ١٧:١۵

   

پر مبحث ترین ها