سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان:هواداران نگران آسیا نباشند/شایدضرغام اسماعیل فردا پرسپولیسی شود

تیم ما فوتبال روانی را ارایه می دهد ومطمئن باشید با ادامه این وضعیت در آسیا مشکل نخواهیم داشت. در حال حاضر باید تمام تمرکز خود را به حل مشکل گلزنی بازیکنان معطوف کنیم.

 - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران ، گفت : مطمئن باشید با توجه به بازی روانی که پرسپولیس ارایه می دهد به زودی از بحران خارج می شود و در آسیا هواداران نگران ما نخواهند بود.
 
حمید درخشان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، گفت:دلیل شکست تیم پرسپولیس مقابل ذوب آهن کاملا مشخص است و زمانی که یک تیم فرصت های زیاد گلزنی را ازدست می دهد قطعا شانس گل خوردنش را افزایش می دهد.

وی ادامه داد: مطمئن باشید اگر ما ازفرصت های خود استفاده می کردیم برنده این دیدار بودیم. خراب کردن یکی از موقعیت های ما از گل زدن سخت تر بود اما نمی دانم بازیکن ما چگونه آن را تبدیل به گل نکرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد دلایل از دست دادن موقعیت های گلزنی از سوی بازیکنان، گفت: بازیکنان من تحت فشار هستند اما آنها باید خود را برای سخت ترین لحظات آماده کنند وبتوانند چنین موقعیت هایی را تبدیل به گل کنند.

وی تصریح کرد: یک تیم در یک بازی مگر چند موقعیت گل بدست می آورد که بازیکنان من آنها را به راحتی از دست می دهند؟ باید این را یاد بگیریم که باید از کوچکترین موقعیت خود گل بسازیم.

وی اظهار کرد: پیشرفت در بازی تیم من کاملا مشخص است و دیروز شاهد بودید که بازیکنان موقعیت های خوبی را روی دروازه ذوب آهن ایجاد کردند.

درخشان با اشاره به اینکه این تیم را او نبسته است، گفت: این تیم را من نبستم و این مساله من را اذیت می کند. قطعا اگر بازیکنان با تفکر من جذب شده بودند وضعیت تیم بسیار بهتر بود اما در حال حاضر باید با شرایط موجود کنار بیایم و به فکر حل مشکلات باشم.

وی درپاسخ به این سئوال که آیا از بازیکنان جدید پرسپولیس راضی است، اظهار کرد: از عملکرد بازیکنان راضی نیستم البته می دانم که فشار تمرینات روی آنها زیاد بوده و این مساله در عملکرد آنها تاثیر گذار بوده است.

درخشان در مورد زمان خروج پرسپولیس از این شرایط، گفت: خوشبختانه با وجود شکست مقابل ذوب آهن تیم من فوتبال خوبی ارایه می دهد و فکر می کنم تا دو هفته دیگر از این شرایط خارج شویم.

وی مورد نگرانی هواداران پرسپولیس از حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، ادامه داد: هواداران نگران نباشند. تیم ما فوتبال روانی را ارایه می دهد ومطمئن باشید با ادامه این وضعیت در آسیا مشکل نخواهیم داشت. در حال حاضر باید تمام تمرکز خود را به حل مشکل گلزنی بازیکنان معطوف کنیم.

درخشان در خصوص اعتراض تادئو پس از تعویض در بازی مقابل ذوب آهن، گفت: این بازیکن به تعویض خود معترض نبود و فقط می خواست ضربه کاشته را بزند و بعد از بازی خارج شود.

وی با اشاره به اینکه نداشتن مدیر و مطرح شدن بحث خصوصی سازی پرسپولیس در کار این تیم تاثیر منفی گذاشته، اظهار کرد: این مساله طبیعی است زیرا هر باشگاهی برای موفقیت نیاز به وضعیت ثابت دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد جذب دفاع چپ، گفت: تا فردا با یکی از گزینه های خود به توافق خواهیم رسید و قرارداد او امضا می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که گزینه های اصلی برای این پست کدام بازیکنان هستند، خاطرنشان کرد: بازیکن ازبکستان و ضرغام اسماعیل مدافع تیم ملی عراق گزینه های اصلی ما هستند.

درخشان در رابطه با اینکه کدام گزینه شانس بیشتری برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس دارد، گفت: ضرغام اسماعیل گزینه نخست ما است و امیدوارم که او در ادامه راه بتواند به ما کمک کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد کارلوس کی روش و صحبت های او علیه مربیان ایرانی، گفت: مشکل فوتبال ما این است که اجازه می دهیم این آقایان هرچه دلشان می خواهند در مورد مربی ایرانی بگویند.

وی در پایان، تاکید کرد: نمی دانم چرا ما تا این حد باید اجنبی پرست باشیم و بگذاریم هرچه دلشان می خواهند به هموطنانمان بگویند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١١-١٣٩٣, ١٣:٢١

   

پر مبحث ترین ها