سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هاشمی: پرداخت حقوق به مربیان وظیفه وزارت نیست/ اگر هدیه را نمی‌خواهند قبول نکنند!

واریز بودجه 10 میلیاردی به فدراسیون‌ها تا اوایل اسفند

معاون مالی وزیر ورزش گفت: وظیفه ما دادن حقوق به مربی نیست بلکه ما به خاطر حمایتی که از آنها داریم این پاداش‌ها را پرداخت کردیم و اگر نمی‌خواهند قبول نکنند.


معاون مالی وزیر ورزش گفت: وظیفه ما دادن حقوق به مربی نیست بلکه ما به خاطر حمایتی که از آنها داریم این پاداش‌ها را پرداخت کردیم و اگر نمی‌خواهند قبول نکنند.
 سیدمناف هاشمی معاون مالی وزیر ورزش درباره اعتراض برخی از مربیان به پاداش‌هایی که گرفته‌اند گفت: مقایسه کردن پاداش مربیان و ورزشکاران درست نیست. آنها حقوق‌بگیر مجموعه خود هستند. ما این پاداش‌ها را به مربیان هدیه دادیم حالا آنها می‌توانند قبول کنند یا قبول نکنند.

وی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر مربیان سایر رشته‌ها خودشان را با فوتبال مقایسه می‌کنند عنوان کرد: ما قدردان زحمات مربیان هستیم اما آنها بهترین حقوق را می‌گیرند. هرچه بتوانیم به مربیان کمک می‌کنیم اگرچه وظیفه ما نیست. وظیفه ما حمایت است که این پاداش‌ها را دادیم.

معاون مالی وزیر ورزش درباره نتیجه کمیسیون تلفیق و بودجه ورزش گفت: هنوز مشخص نشده است و در حال حاضر روی هزینه‌ها بحث می‌شود ما به این کمیسیون 10 پیشنهاد داده‌ایم که اگر سه، چهار پیشنهاد به نتیجه برسد خوب است و اعتبارات ما برای سال آینده رشد خوبی خواهد داشت.

به گزارش فارس،هاشمی از تزریق بودجه 6 تا 10 میلیاردی در اوایل اسفند ماه به فدراسیون‌ها خبر داد و تاکید کرد: پرداختی‌های ما به این بستگی دارد که فدراسیون‌ها چقدر طبق توافقنامه عملیاتی شده باشد. پیش‌بینی ما این است فدراسیون‌ها نود درصد اعتبارات را دریافت کنند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١١-١٣٩٣, ١١:٣٨

   

پر مبحث ترین ها