سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اخطار قلعه نویی به 7 بازیکن استقلال/

استقلالی‌ها در دقایق پایانی با شوت سرکش امید ابراهیمی توانستند از سد سپاهان بگذرند و به کورس قهرمانی باز کردند


مدافع ملی پوش استقلال که به دلیل مصدومیت مقابل سپاهان به میدان نرفت به آمادگی کامل رسید.
ه گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، هاشم بیک زاده، که حتی می‌توانست مقابل سپاهان به میدان برود با صلاح دید مربیان و کادر پزشکی از لیست قلعه نویی مخارج شد تا بدون هیچ مشکلی برابر سایپا در هفته 19 در ترکیب آبی پوشان قرار گیرد.

گفتنی است بیک زاده مشکلی برای حضور در لیست سرمربی استقلال ندارد.

** شهباززاده با فیزیوتراپی به سایپا رسید

شهباززاده مهاجم گزن استقلال به بهبودی کامل رسیده و با غیبت در هفته 18 مقابل سپاهان و انجام فیزیوتراپی به شرایط ایده‌آل رسیده و می‌تواند در هفته 19 در ترکیب آبی پوشان قرار گیرد.

شهباززاده حتی دیروز هم در تمرین آبی پوشان حاضر شد و در کنار تیم تمرین کرد، این مهاجم در تلاش است تا جایگاه خود را در ترکیب استقلال بدست آورد.

اخطار قلعه نویی به 7 بازیکن استقلال نظیر امیر ابراهیمی، امیرحسین صاقی، جاسم کرار، آرش برهانی، هاشم بیک زاده، میلاد سلیمان فلاح و محمد فرندنیا دو اخطاره هستند و به همین خاطر امیر قلعه نویی به این نفرات اخطار داده تا حواسشان باشد در صورت حضور در ترکیب استقلال مقابل سایپا حواسشان باشد خطای بی‌موردی انجام ندهند چون در صورت دریافت کارت زرد سه اخطاره می‌شوند و بازی هفته 20 را از دست خواهند داد.

**روز خلوت باشگاه استقلال

امروز روز خلوت باشگاه استقلال بود و مسئولان باشگاه صبح در ساختمان اداری حضور نداشتند و حتی بازیکنان هم برای صحبت با مسئولان برای دریافت مطالباتشان به باشگاه نیامدند. البته چون استقلالی‌ها امروز صبح تمرین داشتند فرصت نداشتند به ساختمان اداری مراجعه کنند.

**پاداش برای آبی پوشان

استقلالی‌ها در دقایق پایانی با شوت سرکش امید ابراهیمی توانستند از سد سپاهان بگذرند و به کورس قهرمانی باز کردند به همین خاطر مدیرعامل باشگاه قول داده تا چند روز آینده پاداش برد مقابل سپاهان را به حساب آبی پوشان واریز کند این در حالی است که اگر افشارزاده نتواند پول به بازیکنان قبل از بازی با سایپا بدهد در هفته 20 استقلالی‌ها را شارژ مالی کند.

**جلسه اعضای کمیته پیشکسوتان در باشگاه استقلال

امروز اعضای کمیته پیشکسوتان استقلال که شامل علی جباری، جواد تراب، مهدی کشاورز و علی کارگر می‌شود جلسه‌ای در ساختمان اداری باشگاه استقلال برگزار کردند و قرار شد بیمه پیشکسوتان درست شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١١-١٣٩٣, ١۵:٠٨

   

پر مبحث ترین ها