سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دیدار با ملوان آخرین فرصت درخشان نیست/درحال مذاکره با برزای و ضرغام اسماعیل هستیم

در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر این که دیدار با ملوان آخرین فرصت حمید درخشان است هیچ صحبتی در کمیته فنی یا هیات مدیره باشگاه صورت نگرفته است و سیاست باشگاه حمایت از سرمربی خود است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت:دیداربا ملوان برخلاف برخی اخبار منتشر شده آخرین فرصت کادرفنی پرسپولیس نیست و سرمربی و کادرفنی این تیم مورد حمایت باشگاه هستند.
 
مهدی خواجه وند امروز (چهارشنبه )در گفت وگو با ایرنا گفت: در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر این که دیدار با ملوان آخرین فرصت حمید درخشان است هیچ صحبتی در کمیته فنی یا هیات مدیره باشگاه صورت نگرفته است و سیاست باشگاه حمایت از سرمربی خود است.

وی ادامه داد: با کسب نتایج خوب این حواشی نیز به پایان خواهد رسید و باشگاه پرسپولیس از روند رو به رشد کادر فنی تیم رضایت دارد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: کادر فنی در مدت حضورش در تیم پرسپولیس زحمات زیادی کشیده و سبک بازی پرسپولیس بسیار بهتر شده است.

وی در مورد آخرین وضعیت جذب بهنام برزای کاپیتان تیم فوتبال المپیک کشورمان ( تیم امید ) خاطرنشان کرد: در حال مذاکره برای جذب این بازیکن هستیم و بیش از این نمی توانم توضیح دهم.

خواجه وند در مورد جذب دفاع چپ و احتمال حضور ضرغام اسماعیل در پرسپولیس اظهار کرد: باشگاه می تواند یک بازیکن آسیایی را جذب کند و ضرغام اسماعیل یکی از گزینه های خوب ما برای بازی در دفاع چپ است. برای ثبت قرارداد با بازیکنان تنها مسایل مالی مهم نیست و بلکه باشگاه باید با بازیکنان مورد نظر در تمامی شرایط به توافق برسد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت حمید رضا سیاسی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد پرونده سیاسی هنوز اتفاق جدیدی رخ نداده است.

وی در مورد خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد : بحث خصوصی سازی باشگاه هم از سوی سازمان خصوصی سازی دنبال می شود و کار های خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٣, ١٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها