سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برانکو ایوانکوویچ دوباره نزدیک پرسپولیس!

این روزها شایعاتی در مورد بازگشت برانکو به پرسپولیس شنیده می شود. سرمربی سابق تیم ملی که در ماه های اخیر بارها گزینه نیمکت پرسپولیس بوده .


با توجه به پروسه طولانی واگذاری سهام و البته مراحل متفاوت اش تقریبا بعید به نظر می رسد که هیچ کدام از شرکت کنندگان خود را از پیش برنده بدانند که مذاکراتی را هم شروع کرده باشند. با علم به این نکات اما این روزها شایعاتی در مورد بازگشت برانکو به پرسپولیس شنیده می شود. سرمربی سابق تیم ملی که در ماه های اخیر بارها گزینه نیمکت پرسپولیس بوده .
عصرایران - پرسپولیس و استقلال به زودی وارد مزایده می شوند ، قیمت ها ارزیابی می شود، صلاحیت ها تایید می شود و براساس بهترین پیشنهاد سهام سرخابی ها به فروش می رسد. سهام دار جدید باشگاه ها را در اختیار می گیرد، مدیرعامل تعیین می کند ، مدیرعامل هم اگر شرایط را درست بداند سرمربی هر کدام از دوتیم را تغییر می دهد. این پروسه ای است که حتما برای تغییر سرمربی پرسپولیس یا استقلال لازم به نظر می رسد.

با توجه به این پروسه طولانی و البته مراحل متفاوت اش تقریبا بعید به نظر می رسد که هیچ کدام از شرکت کنندگان خود را از پیش برنده بدانند که مذاکراتی را هم شروع کرده باشند. با علم به این نکات اما این روزها شایعاتی در مورد بازگشت برانکو به پرسپولیس شنیده می شود. سرمربی سابق تیم ملی که در ماه های اخیر بارها گزینه نیمکت پرسپولیس بوده . براساس اخبار منتشر شده مذاکراتی از داخل ایران با سرمربی کروات انجام شده است. او پیشنهادی دریافت کرده که برای روزهای پایانی سال در تهران باشد. این طور که از منابع داخلی هم تایید شده حتی مبلغ مالیات برانکو هم پرداخت خواهد شد.

حتی در مورد اینکه مذاکره کننده کیست و چطور با این اعتماد به نفس کارش را شروع کرده هم شایعاتی شنیده می شود . با این همه کمی باور کردن این خبر مشکل به نظرمی رسد. نه باورکردن خصوصس سازی سخت است و نه به ایران بازگشتن برانکو مشکل اینجاست که خیلی بعید به نظر می رسد یک شرکت تا این حد از خرید باشگاه پرسپولیس مطمئن باشد که مذاکرات قطعی هم داشته باشد. حالا باید چندین روز بیشتر منتظر بود و دید که آیا این شایعات حقیقت داشته و سرمربی پرسپولیس یک ماه پیش از مزایده انتخاب شده یا شرایط به شکل دیگری است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٣, ٢٣:٢۴

   

پر مبحث ترین ها