سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فتح اولين دوره جام ملي

مهرام قهرمان بسکتبال ایران شد

تيم مهرام در يک بازي تماشايي با يک امتياز اختلاف پتروشيمي بندر امام را شکست داد و قهرماني اولين دوره جام ملي بسکتبال را بدست آورد.


تيم مهرام در يک بازي تماشايي با يک امتياز اختلاف پتروشيمي بندر امام را شکست داد و قهرماني اولين دوره جام ملي بسکتبال را بدست آورد.

 امروز شاگردان مصطفی هاشمی با درخشش آرمان زنگنه و فرید اصلانی با اختلاف یک شوت تیم پرستاره پتروشیمی بندر امام را برد و به مقام قهرمانی لیگ بسکتبال رسید. نتیجه این بازی که در سالن اندیشه ماهشهر برگزار شد 74-73 به سود مهرامی ها به اتمام رسید.

کوارتر اول این مسابقه با نتیجه 15 بر 14 به سود پتروشیمی خاتمه پیدا کرد، اما در کوارتر دوم دو تیم در امتیاز 18 به تساوی رسیدند. کوارتر سوم این مسابقه با نتیجه 22 بر 15 به نفع مهرام تمام شد و کوارتر چهارم هم با حساب 25 بر 20 به سود پتروشیمی تمام شد تا در مجموع شاگردان هاشمی بتوانند با نتیجه 74 بر 73 حریف خود را شکست دهند.

مهرام با برد امروز با نتیجه 3-1 در مجموع پتروشیمی و ستاره هایی مثل صمد نیکخواه، حامد آفاق و بهنام یخچالی را شکست داد. این در حالی بود که همه فکر می کردند بازی چهارم فینال ملی لیگ بسکتبال به سود میزبان به اتمام می رسد. اما مهرامی ها با مدیریت هاشمی خیلی زود از فشار بازی فینال خارج شدند و با سرعت بالا بازی را به سود خود تمام کردند.

به گزارش "ورزش سه"،مسابقات سوپرلیگ بسکتبال ایران بعد از لیگ ملی برگزار خواهد شد. مهرام با 6 قهرمانی رکورد دار این رقابت هاست.

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٣, ٢١:۵٣

   

پر مبحث ترین ها