سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باشگاه الشرطه عراق: ضرغام را به پرسپولیس می دهیم/پیشنهاد وسوسه انگیزپرسپولیس

این بازیکن 20 ساله عراقی بهترین بازیها را برای تیم ملی کشورش به نمایش گذاشت و همین باعث شد تا به عنوان بهترین بال چپ مسابقات هم انتخاب شود


 - قرمز پوشان پایتخت برای جذب بازیکن عراقی الشرطه به او پیشنهاد وسوسه انگیز داده اند و این باشگاه عراقی هم با این پیشنهاد موافقت کرده است.
 
به گزارش ایسنا؛این خبری بود که یکی از مسئولان باشگاه الشرطه در گفت و گو با یک سایت عربی بر زبان آورد ضرغام اسماعیل بازیکن تیم ملی فوتبال عراق مدتهاست که مد نظر پرسپولیس قرار گرفته است اما بعید به نظر می رسد که قرمز پوشان پایتخت بتوانند در نهایت او را جذب کنند چرا که باتوجه به درخششی که این بازیکن عراقی در جام ملت های آسیا داشت اکنون باشگاه الشرطه مبلغ زیادی را برای فروش او طلب می کند.

پرسپولیس قبل از جام ملت های آسیا می توانست این بازیکن جوان را جذب کند اما کادر فنی این باشگاه منتظر نمایش او در استرالیا بود تا تصمیم نهایی خود را بگیرد. این بازیکن 20 ساله عراقی بهترین بازیها را برای تیم ملی کشورش به نمایش گذاشت و همین باعث شد تا به عنوان بهترین بال چپ مسابقات هم انتخاب شود.

یک مسئول باشگاه الشرطه عراق از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به باشگاه الشرطه عراق خبر داد. او که نخواست نامش فاش شود در گفت و گویی که باسایت عربی کوره داشت،گفت: ضرغام اسماعیل با پیشنهاد وسوسه کننده ای از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است. سران باشگاه الشرطه مانع انتقال ضرغام اسماعیل به پرسپولیس نخواهند شد به ویژه اگر این انتقال به پیشرفت فوتبال این بازیکن جوان کمک کند و به سود تیم الشرطه باشد.

او ادامه داد: ضرغام اسماعیل بازیکن خوب و با کیفیتی برای الشرطه در فصل جاری بوده است و هواداران تیم دوست دارند تا او را حفظ کنیم چرا که در کاپ آسیا باید به میدان رویم.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٣, ١٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها