سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در ورزشگاه آزادي اتفاق افتاد

حماسه مازیار زارع در آزادی

مازيار زارع هافبک سابق پرسپوليس که به عنوان هافبک دفاعي عصاي دست فيروزي کريمي در ملوان است، امروز در بطن يک اتفاق استثنايي قرار گرفت

 

 

مازيار زارع هافبک سابق پرسپوليس که به عنوان هافبک دفاعي عصاي دست فيروزي کريمي در ملوان است، امروز در بطن يک اتفاق استثنايي قرار گرفت.

 

به گزارش "ورزش سه"، در دقیقه 87 مسابقه پرسپولیس ـ ملوان ایمان صادقی دروازه‌بان ملوان به دلیل خطا روی محسن بنگر مستقیما کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد. با این اتفاق، ملوان 10 نفره که 3 تعویض خود را انجام داده بود، مجبور شد از مازیار زارع در درون دروازه استفاده کند و این هافبک باتجربه که پیراهن زرد دروازه‌بانی را به تن کرده بود، پنالتی فرناندو گابریل هافبک برزیلی را به زیبایی و با دست مخالف مهار کرد.

زارع که البته کمی زودتر از سوت داور حرکت کرده بود، با این نمایش یک حرکت استثنایی را در تاریخ لیگ‌برتر به ثبت رساند. جالب اینکه او زیرفشار پرسپولیسی ها در دقایق بعدی نیز دوام آورد تا ملوان هر 3 امتیاز مسابقه را مدیون او باشد. مازیار زارع تک گل مسابقه را هم با شوتی بیرون از محوطه جریمه ساخته بود. زارع در پایان مسابقه به شدت مورد تشویق هم تیمی ها و کادرفنی ملوان قرار گرفت.

منبع: ورزش 3
 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٣, ١٩:١١

   

پر مبحث ترین ها