سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان: شاید پرسپولیس را طلسم کرده‌ باشند!

وی افزود: واقعا بدشانسی گریبانگیر تیم ما شده است. وقتی توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد با خودم فکر کردم و گفتم شاید تیمم را طلسم کرده‌اند!

سرمربی پرسپولیس معتقد است این تیم طلسم شده است. او همچنین می‌گوید تابع تصمیمات مدیریت باشگاه است.

 

حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست پرسپولیس مقابل ملوان، اظهار کرد: واقعا نمی‌دانم چرا دیروز شکست خوردیم. من هر کاری که می‌توانستم چه در رختکن و چه در کنار زمین برای موفقیت پرسپولیس انجام دادم. نمی‌دانم چرا توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. ما واقعا هجومی بازی کردیم و حتی دقایقی از بازی سوشا مکانی به خط حمله ما اضافه شد.

 

وی افزود: واقعا بدشانسی گریبانگیر تیم ما شده است. وقتی توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد با خودم فکر کردم و گفتم شاید تیمم را طلسم کرده‌اند! ما با وجود این که هجومی بازی کردیم و یک بازی تماشاگر پسند به نمایش گذاشتیم ، اما نتوانستیم پیروز میدان باشیم. واقعا نمی‌دانم چه کار باید کنم. خیلی از دوستان شاهد هستند که ما چقدر در تمرینات برای موفقیت پرسپولیس تلاش می‌کنیم. شما همین گابریل را در نظر بگیرید در تمرینات بیشتر ضربات ایستگاهی را به گل تبدیل می‌کند، اما وقتی در بازی ضربه پنالتی را به او دادیم نتوانست آن را به گل تبدیل کند. حال من به عنوان سرمربی چه کار می توانم انجام دهم؟!

 

درخشان در ادامه درباره تادو نیز گفت: تادو عملکرد خوبی نداشت، اما من وقتی ضعف در بازی او دیدم بلافاصله او را تعویض کردم. نمی‌خواهم بیش از این درباره این بازیکنان صحبت کنم. فکر می‌کنم مشکلات حال حاضر پرسپولیس بازیکنان نیستند و بدشانسی است که دست از سر ما بر نمی‌دارد.

 

او در ادامه تصریح کرد: اگر ما یک بازی تدافعی را به نمایش می گذاشتیم و شکست می‌خوردیم این قدر ناراحت نمی‌شدم. وقتی حمله می‌کنی و فرصت گلزنی خلق می‌کنی و پیروز نمی شوی واقعا عذاب آور است. اگر پنج بازی گذشته ما را نگاه کنید می بینید که در همه این بازی‌ها پرسپولیس مستحق شکست نبوده است. ما فقط به خاطر بدشانسی یا طلسم نتوانستیم در این بازی ها پیروز شویم. البته شاید ما را طلسم کرده باشند.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر این که تا چه زمانی قصد دارید در پرسپولیس بمانید و به کارتان ادامه دهید؟ گفت: تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس انجام داده‌ام و تا روزی هم که در این تیم باشم این کار را خواهم کرد. البته می دانم نتایج خوبی کسب نکرده ایم. پس بنابراین تابع تصمیمات مدیریت باشگاه هستم. هر زمانی که از من بخواهند بروم به خاطر علاقه ای که به پرسپولیس دارم هیچ گونه مشکلی را برای این تیم به وجود نمی‌آورم و مسائل مالی را بهانه نمی‌کنم. هر زمان که به من بگویند که برو به راحتی می‌روم.

 

 

telegram 19dey.com
ااا    19 بهمن 1393 07:31
مردحسابی خرافاتی برو سراب و به روستای که در آن متولد شدی فرکوش اونجا میتونن طلسمت را باز کنن . شیشه نزدیکتر از سنگ ندارد خویشی . هر شکستی که به هر کس برسد از خویش است
  • +1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٩-١١-١٣٩٣, ٠٢:٠٨

   

پر مبحث ترین ها