سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرفاوی: استقلال باید برنده می شد/ بازی پنج دقیقه وقت تلف شده نداشت

من دوست داشتم تیم خودم برنده شود اما به مساوی هم راضی بودیم.


,سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی مقابل استقلال پنج دقیقه وقت تلف شده نداشت، اما داور این زمان را اعلام کرد زیرا استقلال باید برنده می شد.
 
به گزارش ایرنا، صمد مرفاوی در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر پیکان مقابل استقلال اظهار داشت: بازی نفس گیری برای هر دو تیم بود. با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم سعی کردیم که از این مسابقه امتیاز بگیریم و به مساوی هم راضی بودیم، اما نتوانستیم به هدفی که داشتیم برسیم.

وی افزود: بازیکنان ما در این مسابقه در کار دفاعی عملکرد خوبی داشتند و شایسته باخت نبودند. شاید استقلال مالکیت توپ بیشتری داشت اما نتوانست موقعیت های گل زیادی خلق کند. در نهایت هم استقبلال با اشتباه بازیکن ما به گل رسید.

مرفاوی گفت: گلی که در اواخر مسابقه وارد دروازه استقلال کردیم، سالم بود اما داور آن را نپذیرفت. این بازی پنج دقیقه وقت تلف شده نداشت اما داور این زمان را اعلام کرد زیرا استقلال باید برنده می شد.

وی خاطرنشان کرد: در اوایل مسابقه مربی ما بدون هیچ دلیل و صحبتی اخراج شد در حالی که کادر فنی استقلال در طول مسابقه بارها داد زدند، اما داور هیچ واکنشی نشان نداد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: فکر می کنم در صحنه اخراج مربی ما داور صدای دیگری شنید، اما اشتباه کرد و ساکت الهامی را اخراج کرد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسید پیکان برنامه ای برای حمله در این مسابقه نداشت، گفت: باید با تعداد بازیکن بیشتر دفاع می کردیم و کسانی که در حمله حضور داشتند برنامه هایی که خواسته بودیم را اجرا نکردند.

مرفاوی در پاسخ به این سوال که آیا دوست داشتید، استقلال به پیروزی برسد؟ گفت: من دوست داشتم تیم خودم برنده شود اما به مساوی هم راضی بودیم.

تیم فوتبال استقلال تهران عصر امروز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر میزبان پیکان در ورزشگاه آزادی تهران بود که یک بر صفر به پیروزی رسید.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١١-١٣٩٣, ٢٠:١١

   

پر مبحث ترین ها