سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مقصر ضعف پرسپوليس اگر وزیر نیست پس کیست؟

گلزني وظيفه خلعتبري بود که حالا در پرسپوليس نيست،گل نخوردن هم وظيفه سيد جلال بود که او هم نيست. اينها رفتند تا ما بمانيم و يک سوال که چرا رفتند؟


ديروز وزير محترم ورزش اعلام کرد که نمي تواند به جاي بازيکن پرسپوليس توپ را به درون گل بفرستد. وقتي بيشتر فکر کرديم متوجه شديم که درست مي گويد وزير محترم ورزش تنها وظيفه‌اش در قبال استقلال و پرسپوليس اين بوده که دو تيم را واگذار کند که نبايد گل بزند.
شهرخبر: ديروز وزير محترم ورزش اعلام کرد که نمي تواند به جاي بازيکن پرسپوليس توپ را به درون گل بفرستد. وقتي بيشتر فکر کرديم متوجه شديم که درست مي گويد وزير محترم ورزش تنها وظيفه‌اش در قبال استقلال و پرسپوليس اين بوده که دو تيم را واگذار کند که نبايد گل بزند. ايشان تنها مسائل کلان را بايد مديريت کنند . پس مشکل از وزير نيست اما موضوعي که بيشتر ما را به فکر فرو برد اين بود که پس چه کسي مسئول است؟ اين تيم که پارسال دوم شده بود؟ يعني رويانيان و يا پروين گلزنان خوبي بودند؟

نه ايشان هم قرار نبود گل بزنند و گلزني وظيفه خلعتبري بود که حالا در پرسپوليس نيست،گل نخوردن هم وظيفه سيد جلال بود که او هم نيست. اينها رفتند تا ما بمانيم و يک سوال که چرا رفتند؟ تيم به اين بزرگي چرا آن بازيکنان نماندند؟ چرا پول مي خواستند؟ اصلا تقصير همين هاست که براي پيوستن به پرسپوليس پول مي‌خواهند، بعد ياد سپاهان افتاديم که خلعت سرخها را برد . وزير صنايع ظاهرا براي قدرتمند بودن زير مجموعه‌اش بودجه مشخصي دارد اما پرسپوليس نه!پرسپوليس بايد يک سري جوان مثل طارمي و عليپور را مي گرفت و سپاهان خلعتبري را!خب نتيجه اش اين شده که سپاهان جزو اولين‌هاست و پرسپوليس جزو آخرين ها!


البته سپاهان کار خوبي نکرده و بايد چند تا جوان مي‌آورد تا پرسپوليس بتواند با آن تيم رقابت کند اصلا مقصر دقيقا سپاهان است که زياده خواهي مي کند !فقط يک سوال ديگر باقي مي ماند و آن اين است که چرا وزير محترم ورزش براي اين تيم هيات مديره معرفي کرد و حالا هم ازهمان هيات مديره ناراحت است؟

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٩٣, ٠٧:١٢

   

پر مبحث ترین ها