سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شایعه سازان درباره جاسم کرار تعقیب قضایی می شوند

طبق بند 7 ماده 11 آئین نامه انضباطی کرار جاسم تنها یک جلسه محروم بوده است و او محرومیت خود را در بازی با پیکان سپری کرده است و کرار جاسم می تواند در بازی برابر گسترش فولاد به میدان برود.

معاون حقوقی و انضباطی باشگاه استقلال ضمن رد محرومیت جاسم کرار در بازی با گسترش فولاد گفت: شایعه سازان تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند.
 
به گزارش سایت استقلال، محسن بزرگی درباره شایعه منتشر شده مبنی بر جریمه کرار از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت: این خبر به هیچ وجه صحت ندارد زیرا حکم کرار در هفته آینده صادر می شود و طبق اعلام قبلی این حکم به خود وی ابلاغ خواهد شد.

این مقام مسئول در باشگاه استقلال تهران گفت: ما در گذشته نیز از اصحاب رسانه درخواست کرده بودیم در این موضوع از گمانه زنی یا پیگیری بیشتر پرهیز کنند، اما باید بگویم شایعه سازان عند اللزوم تحت تعقیب قضایی باشگاه استقلال قرار خواهند گرفت. این افراد می خواهند ذهن کرار را به هم بریزند و باشگاه استقلال اجازه این کار را به این افراد نخواهد داد.

معاون حقوقی و انضباطی باشگاه استقلال افزود: طبق بند 7 ماده 11 آئین نامه انضباطی کرار جاسم تنها یک جلسه محروم بوده است و او محرومیت خود را در بازی با پیکان سپری کرده است و کرار جاسم می تواند در بازی برابر گسترش فولاد به میدان برود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١١-١٣٩٣, ١٩:٣٨

   

پر مبحث ترین ها