سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باشگاه استقلال بدون نام بردن از منصوریان بیانیه صادر کرد

فوتبال پاک فوتبالی است که «کِشوها» حامی‌اش نباشند!

باشگاه استقلال با صدور بیانیه‌ای نسبت به اظهارات برخی مربیان در مورد دیدار استقلال و پیکان واکنش نشان داد.


باشگاه استقلال با صدور بیانیه‌ای نسبت به اظهارات برخی مربیان در مورد دیدار استقلال و پیکان واکنش نشان داد.
باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای نسبت به برخی صحبتهای اخیر پیرامون این تییم واکنش نشان داد: این بیاینه که روی خروجی سایت این باشگاه قرار گرفته به شرح زیر است:

این چه رفتاری است که یک روز قبل از بازی حساس لیگ برتر به هواداران استقلال نامه می نویسند و از عشق و علاقه و تعصب خود می گویند و روزی دیگر وقتی که موفق نیستند به پیروزی های تیم مورد علاقه همان هواداران«چنگ »می زنند و هزار عامل بی‌ربط را دلیل توقف خود می دانند؟!
آیا برخی مربیان لیگ برتر « قاضی » شهر شده اند که خودشان را جای داور و مسئول می گذارند و غیرمنصفانه درباره داوری مسابقه استقلال با پیکان نظر می دهند و کسی هم نیست از ایشان بپرسد که شما با کدام مسئولیت در این مورد «حکم نهایی» می دهید؟ کجای این رفتار حرفه ای است؟
اگر همین امروز رسانه ای بی‌طرف،یک جدول بر اساس اشتباهات داوری تنظیم کند برخی تیم ها صدرنشین این جدول خواهند بود. باشگاه استقلال به گواه اکثر کارشناسان «مستقل» در فصل جاری در موضوع اشتباهات داوری، میزان زیان و ضررش بسیار بیشتر از سودش بوده است اما این ادعا هم یک حکم نهایی نیست و بدون تردید درباره آن بحث و بررسی های فراوان لازم است.
علاوه بر همه این حرفها،فوتبال پاک با حرف اتفاق نمی افتد . فوتبال پاک به فوتبال ضد دوپینگ گفته می شود ،به فوتبالی که قرار است دیگر « کشو» ها حامی آن نباشند و باشگاهها با هوادارانشان حمایت شوند و نه غیر از این!

به گزارش فارس، روز گذشته علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با پیکان مدعی شد تیمش تاوان اشتباهات داوری استقلال و پیکان را داده است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١١-١٣٩٣, ١۶:١١

   

پر مبحث ترین ها