سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمدحسین نژادفلاح: از امروزبه عنوان قائم مقام در خدمت پرسپولیس خواهم بود

قائم مقام جدید باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این مسئله که شنیده می‌شود قرار است برانکو ایوانکوویچ با حکم او به جای حمید درخشان به عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی شود خاطرنشان کرد: فردا باید با درخشان جلسه بگذارم و نظراتش را در مورد پرسپولیس بشنوم


خبرگزاری تسنیم: قائم مقام جدید باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که برای روشن شدن تکلیف سرمربیگری این تیم باید با حمید درخشان جلسه بگذارد.
   
محمدحسین نژادفلاح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گفت: از فردا صبح به عنوان قائم مقام در خدمت پرسپولیس خواهم بود. امروز جلسه طولانی با آقای خادم برگزار کردم که حاصل آن حضور دوباره‌ام در باشگاه بود. جا دارد از اعضای هیئت مدیره و آقای طاهری تشکر کنم که در این مدت زحمات فراوانی برای پرسپولیس کشیدند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند مشکلات عدیده مالی پرسپولیس را حل کند یا خیر، اظهار داشت: شک نکنید با تمام وجود در کنار باشگاه و پرسپولیس خواهم بود و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا مشکلات را حل کنم. در این راه از تمام دوستان و پیشکسوتان می‌خواهم به من کمک کنند تا بتوانیم موجب رضایتمندی هواداران شویم.

قائم مقام جدید باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این مسئله که شنیده می‌شود قرار است برانکو ایوانکوویچ با حکم او به جای حمید درخشان به عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی شود خاطرنشان کرد: فردا باید با درخشان جلسه بگذارم و نظراتش را در مورد پرسپولیس بشنوم. باید ببینم میزان آمادگی درخشان برای ادامه همکاری با پرسپولیس چقدر است ضمن اینکه حتما باید جلسه کمیته فنی و هیئت مدیره هم برگزار شود تا در این مورد تصمیم‌گیری کنیم.

نژادفلاح در پاسخ به این سوال که آیا احتمال وجود تغییرات در کادر فنی پرسپولیس وجود دارد یا خیر، عنوان کرد: همانطور که گفتم ابتدا باید نظر درخشان را در این مورد بشنوم تا بعدا در این خصوص صحبت کنم.

وی در خصوص لغو مزایده فردای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: طبیعتا باشگاه تا مرداد ماه سال 94 در اختیار وزارت ورزش است و اگر هم کسی پیدا می‌شد که شرایط خرید باشگاه را داشت و در مزایده هم برنده می‌شد باشگاه تا مرداد ماه در اختیار وزارت ورزش بود. به نوعی تا پایان این فصل مسئولیت باشگاه به عهده وزارت ورزش است اما حالا که کسی در مزایده شرکت نکرده باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

نژادفلاح در پایان به تسنیم گفت: من به عنوان قائم مقام یا مدیر عامل یا هر مسئولیت دیگری به تنهایی نمی‌توانم کاری انجام بدهم و به خاطر همین همه باید دست به دست هم بدهیم تا هواداران را خوشحال کنیم، کمک رسانه‌ها می‌تواند برای پرسپولیس بسیار مفید باشد.


 
 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩٣, ٢٢:١٣

   

پر مبحث ترین ها