سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهرام جزایری: پرسپولیسی ۶ آتیشه هستم اما به خرید آن فکر نمی‌کنم

البته یک پرسپولیسی 6 آتیشه هستم و ضمن احترام به هواداران باشگاه استقلال، هر جا که خبری از پرسپولیس باشد، شدیدا حمایت می‌کنم. به نظر می‌رسد افرادی که شایعه تقاضای خرید باشگاه پرسپولیس توسط مرا منتشر کردند نسبت به این موضوع اطلاع داشتند و برایشان سوءتفاهم ایجاد شده است.

شهرام جزایری اخبار منتشر شده درباره تقاضای وی برای خرید باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد و گفت: هر چند پرسپولیسی ۶ آتیشه هستم اما به خرید آن فکر نمی‌کنم.

جزایری در گفت‌وگو با تسنیم در واکنش به خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر تقاضای وی برای خرید باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: به دلیل مشکلات عدیده مالی که طی دوران بازداشت برایم پیش آمده، هم اکنون در شرایط مالی مناسبی قرار ندارم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر شدیداً مشغول رسیدگی به مشکلات خانواده و فرزندانم هستم و نه تنها به باشگاه پرسپولیس بلکه به هیچ بنگاه اقتصادی و غیراقتصادی دیگری فکر نمی‌کنم.

جزایری ادامه داد: از رسانه‌ها تقاضا دارم، این نوع شایعات را دامن نزنند و در این غیر این صورت مجبور به برخورد قضایی و قانونی خواهم بود.

وی گفت: البته یک پرسپولیسی 6 آتیشه هستم و ضمن احترام به هواداران باشگاه استقلال، هر جا که خبری از پرسپولیس باشد، شدیدا حمایت می‌کنم. به نظر می‌رسد افرادی که شایعه تقاضای خرید باشگاه پرسپولیس توسط مرا منتشر کردند نسبت به این موضوع اطلاع داشتند و برایشان سوءتفاهم ایجاد شده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩٣, ١٩:۴٧

   

پر مبحث ترین ها