سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صعود گزینه سوم نژادفلاح به رتبه اول؛ قطبی به نیمکت سرخ نزدیک شد

به خاطر مدت زمان قرارداد، قطبی گزینه نزدیک تری برای جانشینی درخشان هست.


 
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، گزینه نخست محمدحسین نژادفلاح براى جانشینی حمید درخشان، برانکو ایوانکوویچ بود. سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران از طریق مدیر برنامه هایش اعلام کرده بود فقط در صورتی به تهران می آید که مدت قراردادش یک فصل و نیم باشد. مبلغ پیشنهادی وی هم نزدیک به ٧٠٠ هزار دلار بود.

 

اما برخلاف توافق اولیه وزارت ورزش با این رقم، اینک عنوان شده که از آنجایی که پرسپولیس نهایت تا تابستان ٩٤ تحت اختیار دولت است، نمی شود مربی تحمیلی برای فصل بعد به خریداران معرفی کرد.

 

بنابراین در بسته دوم پیشنهادی که برای برانکو ارسال شد، به وی عنوان شد که وی برای شش ماه سرمربی پرسپولیس خواهد شد و البته با مخالفت این مربی کروات مواجه شد.

 

اما افشین قطبی اعلام کرده است شناخت کافی از فوتبال ایران دارد و برنامه های کوتاه مدتش قادر است شوک لازم را به پرسپولیس وارد کند. از این رو اگر در آخرین لحظات باز هم اتفاق خاصی رخ ندهد؛ افشین قطبی برای امضای قرارداد هفته آتی وارد تهران می شود.

 

البته دو موضوع در این بین تاثیر گذار هستند؛ نخست نتیجه ای که درخشان در بازی مقابل صبا می گیرد. سپس مالیات معوقه قطبی که در صورت توافق، باشگاه پرسپولیس باید آن را پرداخت کند.

 

یکى از افراد نزدیک به وزارت ورزش گفته که؛ به احتمال زیاد بازى با صبا آخرین مصافى است که درخشان روى نیمکت پرسپولیس می نشیند، از این رو شاید شاهد تحرکاتى روى سکوها باشیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٣, ١٢:٣٨

   

پر مبحث ترین ها