سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همه طعنه‌های فردوسی‌پور در بازی پرسپوليس - صبا/ از بند كفش كاظميان تا موی سر محمد نوری

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٣, ١٠:۵۵    نسخه چاپی    
ببینیم اینجا هم حین گرم کردن خمیازه می‌کشه یا نه، هرچند که به نظر می‌رسه چندان هم حوصله گرم کردن نداره و دوست داره هرچه سریع‌تر وارد زمین بشه...


بانک ورزش - شاید تنها نکته جالب توجه بازی پرسپولیس و صبا که با تساوی 0-0 به پایان رسید، طعنه‌های پرشمار عادل فردوسی‌پور، گزارشگر این بازی بود که بی‌پرواتر از گذشته زمین و زمان را مورد آماج جملات استهزاگونه خود قرار داد.

فردوسی‌پور ابتدا از پیراهن تیم میزبان و نداشتن اسپانسر پرسپولیس شروع کرد و در دقایق ابتدایی بازی گفت: کماکان بر روی پیراهن تیم پرسپولیس اثری از تبلیغ دیده نمی‌شه، احتمالا (مدیران شرکت‌ها و کارخانجات) می‌ترسند به این تیم تبلیغات بدن و سر از اوین دربیارن.

چند دقیقه بعد وقتی کارگردان تلویزیونی این بازی تصویر پیام صادقیان را بر روی نیمکت پرسپولیس نشان داد، فردوسی‌پور که انگار دل خوشی از عملکرد این فصل پیام نداشت گفت: اون بازیکنی که انتهای تصویر خودش رو پوشونده پیام خان صادقیان هست که کلا در این فصل یا محروم بوده یا مصدوم و یا کلا اصلا نبوده!

او در ادامه به بازی فردای دو تیم استقلال در مقابل گسترش و تعلیق محرومیت جاسم کرار اشاره کرد و گفت: نکته جالب درمورد این بازی این است که یک ساعت پیش و درست یک روز مانده به انجام بازی محرومیت جاسم کرار بخشیده شده، کسی چه می‌دونه، شاید امروز هم اگر پرسپولیسی‌ها بنگر رو با خودشون به استادیوم می‌آوردن می‌تونستن در لحظات آخر مجوز بازی اونو بگیرند.

حسن ختام طعنه‌های فردوسی‌پور در نیمه اول به مانند آغاز بازی در رابطه با تبلیغات روی پیراهن بود، با این تفاوت که این‌بار هردو تیم را نشانه گرفت و گفت: پرسپولیسی‌ها حداقل سوهان فروشی و یا دندانپزشکی هم نداشتند که مانند تیم صبا روی پیراهنشان خالی از آگهی نباشه.

در نیمه دوم اما مجری برنامه نود با خلاقیت بیشتری پای به میدان متلک پرانی گذاشت و با تلفیق تبلیغات پشت و جلو پیراهن صبا گفت: جالبه که که این دو تبلیغ به هم ربط دارند، یعنی شما می‌تونید اول سوهان بخورید و بعد برای معالجه دندان‌های خراب شده در اثر خوردن سوهان به دندانپزشکی مراجعه کنید.

مانند نیمه اول که عادل با اسپانسر پیراهن شروع کرده و با صادقیان ادامه داده بود، وقتی تصویر گرم کردن صادقیان در کنار زمین برای بینندگان به نمایش درآمد گفت: صادقیان بارها در تمرینات پرسپولیس خمیازه کشیده و تصاویر مربوط به این مساله توسط خبرنگاران شکار و در رسانه‌ها منتشر شده، ببینیم اینجا هم حین گرم کردن خمیازه می‌کشه یا نه، هرچند که به نظر می‌رسه چندان هم حوصله گرم کردن نداره و دوست داره هرچه سریع‌تر وارد زمین بشه.

قربانی بعدی آقای گزارشگر جواد کاظمیان بود، تیم صبا صاحب یک ضربه کرنر شده بود و کاظمیان که برای زدن ضربه کرنر رفته بود متوجه باز بودن بند کفش خود شد، فردوسی‌پور که به نظر می‌رسید تاخیر ایجاد شده در بازی به‌خاطر بستن بند کفش کاظمیان حسابی کلافه‌اش کرده گفت: تمام تماشاگران و بینندگان تلویزیونی این بازی باید منتظر بمانند تا جواد خان كاظميان بند کفشش رو ببنده.

و سرانجام این محمد نوری، کاپیتان پرسپولیس بود که ته‌دیگ چرب و چیلی شوخی‌های عادل را نوش جان کرد، وقتی که ضربه سر او به تیرک دروازه برخورد کرد و کارگردان تلویزیونی افسوس خوردن شماره 14 قرمزها را از نمای نزدیک به تصویر کشید، فردوسی‌پور مدل موهای او را این‌گونه توصیف کرد: «مدل موهای محمد نوری هم در نوع خودش جالبه» و در ادامه وقتی صحنه آهسته ضربه سر را گزارش می‌کرد، گفت: «ضربه سر خوبی هم زد، اونم با اين موهاش.»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٣, ١٠:۵۵

   

پر مبحث ترین ها