سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نژادفلاح :اخراج دایی کار درستی نبود

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٣, ١۴:٠١    نسخه چاپی    
به نظر من بازی‌های آسیایی محک خوبی برای کارآمدی کادر فنی است و باید دید در مقابل لخویا چه عملکردی خواهیم داشت

 
 
، شخص اول باشگاه پرسپولیس در این روزها در ابتدای صحبت‌های خود راجع به تیم پرسپولیس به ابتدای فصل اشاره کرد و گفت: آقای علی دایی افتخار فوتبال آسیا و ایران و بویژه ما پرسپولیسی‌هاست، ایشان تیم را در ابتدای فصل بستند و از نظر من برکناری ایشان کار اشتباهی بود، مطمئن باشید اگر علی دایی اخراج نمی‌شد امروز پرسپولیس جایگاه به مراتب بهتری در جدول لیگ داشت.

نزادفلاح در جواب پرسش مجری برنامه درمورد مذاکره باشگاه با برانکو و افشین قطبی که هردو بدهی مالیاتی سنگینی در ایران دارند گفت: آقای قطبی و برانکو درصورت برکناری سرمربی فعلی، گزینه‌های اصلی ما برای نیمکت پرسپولیس هستند، ما با آن‌ها مذاکره کرده و به توافق هم رسیده‌ایم و درصورت عقد قرارداد با هرکدام از این عزیزان مساله بدهی مالیاتی آن‌ها نیز در قرارداد لحاظ خواهد شد.

مدیرعامل جدید پرسپولیس در ادامه به صورت تلویحی بازی با لخویا را آخرین فرصت برای حمید درخشان دانسته و گفت: آقای درخشان همچنان گزینه اول ما برای هدایت پرسپولیس است، به نظر من بازی‌های آسیایی محک خوبی برای کارآمدی کادر فنی است و باید دید در مقابل لخویا چه عملکردی خواهیم داشت و بعد از ان بازی درمورد ادامه همکاری با درخشان تصمیم‌گیری خواهد شد. ما از آقای درخشان انتظار داریم که خود ایشان به ما مشورت بدهند و اگر می‌بینند نمی‌توانند وضعیت تیم را سروسامان بدهند به ما بگویند.

بهرام شفیع در انتها از احتمال استفاده از مهدوی‌کیا و علی کریمی در کادر فنی پرسپولیس پرسید و نزادفلاح این‌گونه پاسخ داد: من قطعا از این دو عزیز دعوت خواهم کرد، اما خودشان باید تصمیم بگیرند که در چه جایگاهی دوست دارند به باشگاه کمک کنند.
 
کلید واژه‌ها:

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٣, ١۴:٠١

   

پر مبحث ترین ها