سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مانع اصلی انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس ؟

بروز شده : ٣-١٢-١٣٩٣, ١٧:٣٣    نسخه چاپی    
آنچه از دور وبر باشگاه پرسپولیس شنیده می شود خبر از مشکلات مالی برای امضای قرارداد با سرمربی جدید می دهد.

: نژاد فلاح بادیگر در مصاحبه ای که انجام داد مدعی شد که با برانکو ایوانکوییچ و افشین قطبی برای سرمربیگری پرسپولیس به توافق رسیده اند. مدیرجدید قرمزها که برای مدیریت بحران به تیم قرمزپوش آمده در حالی حمید درخشان را گزینه اول مربیگری پرسپولیس می داند که این مربی در 6 هفته اخیر لیگ برتر فقط 4 امتیاز به دست آورده است .

تیم درخشان این هفته هم پیش از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مقابل صبا باتری در تهران متوقف شد. تیم تحت هدایت درخشان هرچند زیبا تر از روزهای گذشته بازی کرد اما همه می دانند که پرسپولیسی ها برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا و حفظ آبرو به مربی بهتری نسبت به حمید درخشان نیاز دارند. مربی ای که در دوره او ستاره های پرسپولیس از آمادگی فاصله گرفته اند و مربی ای که بهترین دروازه بان سال قبل را کنار گذاشته و بازیکنان عجیب و غریب به جایشان جذب کرده است.

در این شرایط محمدحسین نژاد فلاح در مورد اعتماد به مربی حرف می زند و از برکناری علی دایی انتقاد می کند ماجرایی که به نظر می رسد بیش از اینکه به مدل مدیریت مربوط باشد به بسته بودن دست مدیرمربوط است.

نژاد فلاح در شرایطی از درخشان به عنوان گزینه اول مربیگری نام می برد که او حتما بدترین گزینه برای ادامه فعالیت در پرسپولیس است و شاید هر مربی دیگری بتواند با شوک به تیم نتایج بهتری به دست بیاورند.

آنچه از دور وبر باشگاه پرسپولیس شنیده می شود خبر از مشکلات مالی برای امضای قرارداد با سرمربی جدید می دهد. هرچند نژاد فلاح مدعی شده که مشکلات مالی پرسپولیس حل شده اما به نظر می رسد که این مشکل حل نشده و عدم توان مالی قرمزها دلیل اصلی ماجرا باشد.هنوز اعلام نشده که مشکل مالی قرمزها قرار شده چطور حل شود اما مسیر هرچیزی که بوده فعلا مسدود است و سرپرست پرسپولیس توانایی جابه جایی سرمربی را ندارد. والا بلافاصله پس از تامین بودجه سرمربی پرسپولیس تغییر خواهدکرد.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
مهدی    3 اسفند 1393 18:17
یکی به فکر پست ومقامش است یکی به فکر معروف شدن ودیگری به فکر پرکردن جیب وحساب بانکی. دراین میان چیزی که مهم نیست .پرسپولیس وهوادارن هستند.تا این اقای خادم هست بی شک وضع پرسپولیس از این بهتر نمی شود
علیرضا    3 اسفند 1393 18:23
این بابا هم دستنشانده خادم است ومطیع اوامر او.خادم هم که نابودی پرسپولیس اصلا برایش مهم نیست .پس امیدی نیست.خدایا شر خادم را از سر پرسپولیس دور کن

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٣-١٢-١٣٩٣, ١٧:٣٣

   

پر مبحث ترین ها