سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد تند محسن خلیلی به درخشان/ اگر من را می گرفتند دیگر جایی برای تادو نبود!

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩٣, ١٩:٢۵    نسخه چاپی    
نمی‌خواهم مسائل را باز کنم اما در نقل و انتقالات خیلی چیزها ثابت شد. هواداران پرسپولیس آن قدر درک بالایی دارند که تشخیص دهند آقایان چه اهدافی را دنبال می‌کردند

 
 
حمله آقای گل سابق پرسپولیس به درخشان/ اگر من را می گرفتند دیگر جایی برای تادو نبود!/ گذشته آقایان برای همه روشن است
- محسن خلیلی که امید زیادی داشت امسال به پرسپولیس برگردد و حتی در زمان دایی و درخشان در تمرینات هم حاضر شد، امروز مصاحبه ای با تسنیم انجام داده و در این خصوص گفته است: من زمان علی دایی برای بالا بردن آمادگی جسمانی‌ام به تمرین پرسپولیس رفتم و اتفاقا خیلی خوب خود را در کنار بازیکنان آماده کردم. بعد از رفتن دایی و آمدن درخشان به او گفتم اگر دوست ندارد من در تمرینات شرکت نکنم اما درخشان به من گفت پرسپولیس خانه توست و خوشحال می‌شود که در کنار تیم تمرین کنم. آن قدر در تمرینات خوب ظاهر شدم که هواداران خواهان پیوستم به تیم شدند. خودم هم این توانایی را در خود می‌دیدم که بتوانم برای پرسپولیس موثر باشم اما آقایان دیدند اگر قرار باشد مرا جذب کنند آن وقت نمی‌توانند بازیکنی مثل تادو را به پرسپولیس بیاورند.
خلیلی در همین خصوص ادامه داد: نمی‌خواهم مسائل را باز کنم اما در نقل و انتقالات خیلی چیزها ثابت شد. هواداران پرسپولیس آن قدر درک بالایی دارند که تشخیص دهند آقایان چه اهدافی را دنبال می‌کردند و گذشته آنها برای همه روشن است.
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩٣, ١٩:٢۵

   

پر مبحث ترین ها