سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پایان ریاست رضازاده در فدراسیون وزنه برداری

بروز شده : ۵-١٢-١٣٩٣, ٢٢:٣۵    نسخه چاپی    
مدت ریاست رضازاده به پایان رسیده است و بزودی سرپرست را بجای وی منصوب می کنیم تا شرایط برگزاری انتخابات را فراهم کند.

وزیر ورزش و جوانان گفت مدت ریاست رضازاده در فدراسیون وزنه برداری به پایان رسیده است و بزودی سرپرست بجای وی منصوب می کنیم.

محمود گودرزی با بیان اینکه نامه "رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری" به کمیته ملی المپیک کار درستی نبود و اعتراض کرده ایم، افزود : "تاماش آیان"، در نامه خواسته است تا وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون وزنه برداری نام حسین رضازاده را در بیاورد و رقبای دیگر را کنار بگذارد.

وی گفت : این اصلا قابل قبول نیست و اعتراض کرده ایم و فدراسیون جهانی نباید در کشوری که انتخابات فدراسیون های ورزشی طبق قانون برگزار می شود چنین درخواستی داشته باشد.

گودرزی ادامه داد: به هر صورت این کار،چه از طرف فدراسیون جهانی یا با فشار داخلی صورت گرفته باشد اگر یکبار دیگر تکرار شود به مجامع بین المللی شکایت خواهیم کرد.

وزیر ورزش همچنین گفت : مدت ریاست رضازاده به پایان رسیده است و بزودی سرپرست را بجای وی منصوب می کنیم تا شرایط برگزاری انتخابات را فراهم کند.

تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری، در نامه ای به کمیته ملی المپیک ایران خواسته بود شرایطی فراهم شود تا حسین رضازاده در انتخابات فدراسیون وزنه برداری پیروز شود.

واگذاری استقلال و پرسپولیس

گودرزی ،همچنین درباره "واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس" افزود: سازمان خصوصی سازی قیمت را از 290 میلیارد تومان کاهش نداده اما شرایط پیش پرداخت و اقساط را تسهیل کرده است تا خریداران بتوانند اقدام کنند.

telegram 19dey.com
حسين رضائي    6 اسفند 1393 09:19
سلام يكي از اقدامات ارزنده دولت اعتدال پاك سازي محيط ورزش از افراد بي تدبير و ناكاآمد است. كه اعم آن فدارسيون وزنه برداري است. كه حتما با استقبال مردم فهيم مواجه ميگردد.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۵-١٢-١٣٩٣, ٢٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها