سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حرفهای عجیب کرار جاسم: ایران کشور دوم من است

بروز شده : ٨-١٢-١٣٩٣, ٢٠:٠٢    نسخه چاپی    
من در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس‌العمل نشان دادم که یک واکنش احساسی بودکرار جاسم در گفت‌وگو با باشگاه استقلال، با عذرخواهی مجدد از عکس‌العملش نسبت به اخراج خود در بازی با سایپا گفت: من در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس‌العمل نشان دادم که یک واکنش احساسی بود. باز هم از داوران ایرانی عذرخواهی می‌کنم و خواهش می‌کنم که به خاطر یک اشتباه من در زمان حضورم در تراکتورسازی با ذهنیت منفی نسبت به من قضاوت نکنند.
ایسنا: هافبک عراقی استقلال با اعلام این موضوع که به دلیل عدم تسلط به زبان فارسی نتوانسته است منظور خود را برساند گفت که امیدوار است شانس حضور در لیگ برتر ایران را از او نگیرند.

کرار جاسم در گفت‌وگو با باشگاه استقلال، با عذرخواهی مجدد از عکس‌العملش نسبت به اخراج خود در بازی با سایپا گفت: من در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس‌العمل نشان دادم که یک واکنش احساسی بود. باز هم از داوران ایرانی عذرخواهی می‌کنم و خواهش می‌کنم که به خاطر یک اشتباه من در زمان حضورم در تراکتورسازی با ذهنیت منفی نسبت به من قضاوت نکنند.

هافبک عراقی استقلال در ادامه افزود: از باشگاه استقلال تشکر می‌کنم که پیگیر مشکلات من است ولی هواداران بدانند که من آنها و باشگاه استقلال را نیز قلبا دوست دارم و به خاطر این تیم حاضرم از جانم نیز بگذرم. استقلال تیم محبوب من و ایران کشور دوم من است و دارای لیگ بسیارقوی و منظمی است.

کرار جاسم که با حضور وکیل خود صحبت می‌کرد اضافه کرد: می‌بینید که من به زبان فارسی کامل مسلط نیستم و بدون کمک همراهانم نمی‌توانم فارسی را راحت صحبت کنم. در مورد اظهارنظرهای من راجع به فدراسیون نیز سوءتفاهم شده است و مطمئن باشید منظور من چیزی نبود که به زبان آورده‌ام. من در فوتبال ایران حضور دارم و مطمئنا درباره فوتبال ایران این حرفها را مطرح نکرده‌ام. از شما می‌پرسم من اگر فوتبال ایران و فدراسیون را قبول نداشتم به اینجا می‌آمدم؟

وی ادامه داد: همه در آسیا می‌دانند فوتبال ایران از پیشرفته‌ترین کشورها است و من صحبت دیگری مطرح کردم که اینگونه برداشت شد.

کرار در پایان تصریح کرد: قصد دارم تا پایان فصل بدون حضور وکیل خود با رسانه‌ای صحبت نکنم و تنها از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت‌هایم منعکس خواهد شد و اگر مکالمه‌ای با دوستان رسانه‌ای داشته باشم نیز این مکالمات خصوصی است و به شکل مصاحبه نباید منتشر شود تا این سوءتفاهم‌ها ایجاد نشود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٢-١٣٩٣, ٢٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها