سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موضع نژادفلاح درباره درخشان عوض شد

بروز شده : ٨-١٢-١٣٩٣, ٢٠:٠۴    نسخه چاپی    
تاکید کنم به مربی دیگری فکر نمی‌کنم. انتخاب ما آقای درخشان و همکاران ایشان هستند.


 قائم مقام باشگاه پرسپولیس با اشاره به آخرین وضعیت کادر فنی این تیم تاکید کرد درخشان مورد حمایت باشگاه است. این در حالی است که قبل از این صحبت از حضور افشین قطبی و برانکو در جمع سرخپوشان بود.

به گزارش مهر، محمدحسین نژاد فلاح با ارائه توضیحاتی درمورد وضعیت کادر فنی سرخپوشان گفت: با توجه به سوالات مکرری که در طی روزهای اخیر و هفته گذشته درباره کادر فنی از بنده می‌شود، واجب می‌دانم تاکید کنم به مربی دیگری فکر نمی‌کنم. انتخاب ما آقای درخشان و همکاران ایشان هستند.

وی افزود: همه تلاش و توان ما این است که تیم با کادر فنی فعلی نتیجه بگیرد. دیدید که مجموعه باشگاه با تمام قوا بر حسب وظیفه برای پیروزی مقابل لخویا تلاش کردند. از این پس نیز درباره این قبیل سوالات پاسخی ندارم جز اینکه تکرار کنم به مربی دیگری فکر نمی‌کنم و از دوستان رسانه‌ای نیز درخواست می‌کنم دیگر درباره این مسائل سوالی مطرح نشود چون ما تصمیم خود را گرفته‌ایم و به مربی دیگری فکر نمی‌کنیم.

نژاد فلاح در ادامه گفت: در حاشیه مراسم جشن فارغ‌التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس، دوستان خبرنگار از بنده نظرم را درباره قطبی پرسیدند و بنده هم با توجه به دورانی که در پرسپولیس همکاری با قطبی داشتیم، دیدگاهم را درباره ایشان بیان کردم اما تاکید می‌کنم به مربی دیگری فکر نمی‌کنم و دیگر هم در این باره صحبت خاصی ندارم جز حمایت تمام و کمال از کادر فنی فعلی.

نژادفلاح در پایان درباره بازی بعدی پرسپولیس گفت: باشگاه اقدامات لازم برای میزبانی از تیم لخویا را انجام داد و حالا نیز در تدارک برای سفر به ازبکستان و فراهم کردن بستر مناسب برای موفقیت تیم در تاشکند هستیم. انشاا... تیم با پرواز اختصاصی عازم ازبکستان می‌شود و ارتباطات لازم با باشگاه بنیادکار برای کسب اطلاع از شرایط تمرینی، هتل محل اقامت و غیره کسب شده و امیدواریم تیم پرسپولیس بتواند در تاشکند مقابل تیم خوب و قدرتمند بنیادکار نتیجه خوبی کسب کرده و انشاا... با دست پر به تهران بازگردد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٢-١٣٩٣, ٢٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها