سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شوک در پرسپوليس

کاپیتان پرسپولیس چراباز هم در تیم ملی جایی ندارد

در حالي که تيم ملي به زودي اردوي خود را براي بازي تدارکاتي مقابل سوئد در فروردين ماه آغاز خواهد کرد نام محمد نوري در بين اسامي دعوت شده سرمربي تيم ملي ديده نمي‌شود.

 

 

در حالي که تيم ملي به زودي اردوي خود را براي بازي تدارکاتي مقابل سوئد در فروردين ماه آغاز خواهد کرد نام محمد نوري در بين اسامي دعوت شده سرمربي تيم ملي ديده نمي‌شود.
به گزارش "ورزش سه"، محمد نوری که دو تورنمنت بزرگ در زمان حضور کارلوس کی‌روش را از دست داده، در لیست جدید سرمربی تیم ملی برای دیدار برابر سوئد هم نام او قرار نگرفته است.

کاپیتان سرخ‌ها که در این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای در ترکیب تیمش داشته قربانی عدم تعریف پست 10 در ترکیب تیم ملی شده و کارلوس کی‌روش اعتقادی به این پست در ترکیب تیمش ندارد و آخرین بار با حضور مجتبی جباری از این سیستم در تیم ملی استفاده می‌کرد.

تیم ملی در حال حاضر با سیستم 3-3-4 به میدان می‌رود و اعتقاد کی‌روش به وینگر دلیلی است که کارشناسان اعتقاد دارند باعث شده تا نوری از تیم ملی دور بماند. کی‌روش که پیش از جام ملت‌های آسیا از محمد نوری برای حضور در اردوی افریقا نیز دعوت کرده بود بعد از اینکه از گماردن او در پست وینگر جواب نگرفت تصمیم گرفت تا از روی نام او عبور کند و کاپیتان آماده سرخ‌ها را برای حضور در جام ملت‌ها به آسیا نبرد.

این در حالی است که محمد نوری طی هفته‌های گذشته یکی از ستون‌های اصلی تیمش بوده و پرسپولیس بدون حضور او در بازی‌هایش خلا بزرگی‌ را احساس می‌کرد اما کی‌روش به نظر می‌رسد اعتقادی به سبک و پست بازی نوری ندارد تا بار دیگر او غایب بزرگ و شوک در ترکیب تیم ملی باشد.

لیست ابتدایی و 50 نفره تیم ملی برای دیدار برابر سوئد در حالی اعلام شده که کاپیتان پرسپولیس جایی در آن ندارد و تنها نام سه سرخ‌پوش در آن دیده می‌شود و البته گفته می‌شود فعلا این لیست بسته نشده و هنوز جای امیدواری برای حضور بازیکنان در آن وجود دارد.
 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٢-١٣٩٣, ٢٣:٣٣

   

پر مبحث ترین ها