سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرسپولیسی ها علیه مجیدی!

بعد از نظرسنجی انتخاب محبوب ترین بازیکن پرسپولیس در برنامه 90، همه منتظر نظرسنجی استقلالی برنامه فردوسی پور هستند.

 در حالی که در نظرسنجی انتخاب محبوب ترین بازیکن پرسپولیس که هفته قبل در برنامه 90 انجام شد، علی کریمی و احمدرضا عابدزاده از علی دایی، کریم باقری و مهدی مهدوی کیا سبقت گرفتند و به مرحله نهایی انتخاب محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر فوتبال ایران راه یافتند.

حالا همه منتظر بخش استقلالی نظرسنجی هستند تا از جمع علیرضا منصوریان، فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، آرش برهانی و احتمالا سیدمهدی رحمتی 2 نفر به مرحله نهایی برسند و سپس نظرسنجی غیر سرخابی ها هم با خداداد، نکونام، گوچی، دژآگه و احتمالا آزمون، هاشمیان یا جهانبخش برگزار شود و در نهایت از هر گروه 2 نفر و در مجموع 6 نفر به نظرسنجی نهایی انتخاب محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر فوتبال ایران راه یابند.

در این میان طرفداران پرسپولیس که خیلی برایشان مهم است علی کریمی نفر اول شود و بالاترین رای را داشته باشد، در صفحات اجتماعی قرار گذاشته اند که در نظرسنجی انتخاب محبوب ترین بازیکن استقلال تاثیر بگذارند.

پرسپولیسی ها همچنین به صفحه اینستاگرام مجیدی رفته و در کامنت هایی که گذاشته اند اعلام کرده اند می خواهند به علیرضا منصوریان دیگر بازیکن محبوب استقلال رای بدهند تا مجیدی عنوان محبوب ترین بازیکن آبی ها را از آن خود نکند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩٣, ١٠:٠۶

   

پر مبحث ترین ها