سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هفته بيست و دوم ليگ برتر

استقلال صدر جدول را قیچی کرد

استقلال با گلي که رضا عنايتي به ثمر رساند، قفل دروازه گيورگيف را باز کرد و فعلا به صدر جدول ليگ برتر تکيه زده است.

 

استقلال با گلي که رضا عنايتي به ثمر رساند، قفل دروازه گيورگيف را باز کرد و فعلا به صدر جدول ليگ برتر تکيه زده است.استقلال در ادامه بردهای متوالی به مصاف نفت مسجد سلیمانی می رود که می خواهد از انتهای جدول جدا شود و بازی های خوبی انجام داده است.

هفته بیست و دوم لیگ برتر، ورزشگاه آزادی

داور: شاهین حاجی بابایی، کمک ها:حسین طالقانی وتورج عیوض محمدی
اخطار: امید ابراهیمی (11) و عنایتی (60) از استقلال و حمزه حدادی (34) از نفت مسجد سلیمان

استقلال:
محسن فروزان، امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی (58 خرسندنیا)،یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، میلاد نوری، سجاد شهباززاده، آرش برهانی و رضا عنایتی
سرمربی: امیر قلعه نویی

نفت مسجد سلیمان:
 گیورگی گیورگنف، سید‌جلال عبدی، سعید سالار‌زاده، حامد محمودی، محمود تیغ‌نورد (79 مالکی)، حمید بوحمدان، رضا درویشی، حمزه حدادی، دوس‌سانتوز کارلوس، الکساندر پاشنکو (دقیقه 67 فرزاد محمدی)، کیوان امرایی
سرمربی: بهروز مکوندی

شرح نیمه اول:
استقلال برای رسیدن به صدر جدول چشم به سه امتیاز بازی برابر نفت دوخته و در 45 دقیقه اول هم فرصت های خوبی برابر این تیم به دست آورد اما نتوانست به گل برسد تا امیر قلعه نویی شاگردانش را برای نیمه دوم توجیه کند.
نفت مسجد سلیمان هم علیرغم مشکلات چند هفته اخیری که گریبان این تیم را گرفته، مقابل مدعی قهرمانی این فصل بازی پایاپایی را ارائه داد و چند موقعیت گلزنی هم داشت که توسط محسن فروزان در این راه ناکام ماندند.
45 دقیقه دوم این دیدار می تواند اتفاقات بیشتری را برای استقلالی که برای صدر می جنگدد و نفت برای فرار از سقوط در پی داشته باشد.

شرح گل:
استقلال یک نفت م.سلیمان0 (دقیقه 62 رضا عنایتی): حملات ادامه دار استقلال روی دروازه نفت بالاخره نتیجه داد و این تیم با عنایتی به گل رسید. پاس خسرو حیدری در ابتدا به ابراهیمی رسید تا این بازیکن با ضربه ای آکروباتیک در یک قدمی گلزنی قرار گیرد که ضربه اش را گیورگنف به زیبایی دفع کرد که در ادامه آرش برهانی با پاسی عرضی در شش قدم، عنایتی را در دهانه دروازه خالی نفت قرار داد تا مهاجم کارکشته استقلال ساده ترین کار برای گلزنی را در پیش داشته باشد و گل اول استقلال را به ثمر برساند.

دقایق حساس:
دقیقه 3 : سانتر خسرو حیدری را حنیف عمران زاده با ضربه سر به بالای دروازه زد.
دقیقه 10 : سانتر هافبک نفت مسجد سلیمان از جناح چپ را وحید بوحمدان به اخلاف اندک به بیرون دروازه فرستاد.
دقیقه 17: اشتباه مدافعان استقلال در آفسایدگیری، دوسانتوس گلزن را در حالتی تک به تک با محسن فروزان قرار داد که دروازه بان استقلال با واکنشی فوق العاده این فرصت را از نفتی ها گرفت.
دقیقه 21: حرکت جالب میلاد نوری درون محوطه جریمه و پاس او در داخل شش قدم به عنایتی رسید و در حالی که کاپیتان استقلال در حالتی تک به تک با دروازه بان نفت قرار داشت تعلل او این موقعیت را از استقلال گرفت و مدافع نفت توپ را از محوطه جریمه دور کرد.
دقیقه 22: شوت راه ذور حامد محمودی از روی ضربه ایستگاهی را محسن فروزان با یک دست از کنج دروازه به کرنر فرستاد و در کرنر هم نفتی ها نتوانستند دروازه استقلال را با خطر مواجه کنند.
دقیقه 25: امید ابراهیمی که یکی از بهترین ضربه ایستگاهی زنان استقلال به حساب می آید روی یک ضربه 30 متری کنج دروازه گیورگنف را نشانه گرفت که دروازه بان نفت ضربه شماره 6 آبی ها را به کرنر فرستاد.
دقیقه 34: با خطای مدافع نفت روی فخرالدینی استقلال در کنج محوطه جریمه صاحب فرصت از روی ضربه ایستگاهی شد که ارسال خسرو حیدری را مدافعان زردپوش دفع کردند.
دقیقه 42: نفت مسجد سلیمان می توانست از روی ضربه ایستگاهی چسبیده به خط جریمه بهترین استفاده برای گلزنی را کند که ضربه پاشنکو با اختلافی زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 43: ارسال میلاد نوری از جناح چپ را رضا عنایتی بالاتر از مدافعان نفت با ضربه سر به سمت دروازه زد که با اختلافی کمی به بیرون رفت.
دقیقه 46: اولین فرصت را در نیمه دوم نفتی ها توسط بوحمدان روی دروازه استقلال ایجاد کردند و شوت این بازیکن بعد از دخالت مدافع استقلال در کنج دروازه با دخالت محسن فروزان و با واکنشی خوب به بیرون رفت.
دقیقه 53: آرش برهانی که دقایقی پیش در تله آفساید نفتی ها گیر کرده بود این بار در فرصتی مشابه موقعیت گلزنی به دست آورد که ضربه ناقص او با برخورد به مدافعان زردپوش راهی به دروازه گیورگنف نیافت.
دقیقه 54: دوسانتوس با فرار از پشت مدافعان استقلال
صاحب فرصت شد که تعلل او سبب شد مدافعان این تیم با استقرار در منطقه خود این فرصت را از مهاجم نفت بگیرند.
دقیقه 67: ارسال کرنر نفتی ها با ضربه سر بوحمدان همراه شد که راهی به دروازه نیافت.
ورزش 3 

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٢-١٣٩٣, ١٩:١٠

   

پر مبحث ترین ها