سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جواد نکونام چگونه تبرئه شد؟

شکایت امیر قلعه‌نویی از جواد نکونام رد شد این پایان خوش برای کاپیتان تیم ملی فوتبال در نتیجه شهادت شهود و پاسخ استعلام‌هایی بوده که به دادسرا ارائه شده است.


به گزارش ایسنا، پس از این که امیر قلعه‌نویی شکایتی را علیه جواد نکونام مطرح کرد، پرونده در چندین مرحله در شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی دادسرای عمومی و انقلاب تهران مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت با نظر بازپرس ویژه این پرونده شکایت سرمربی آبی‌ها علیه بازیکن سابق این تیم رد شد و به عبارتی دیگر جواد نکونام توانست خلاف ادعای اتهامی مطروحه را به اثبات برساند و در نهایت از اتهام وارده مبرا شود.

جواد نکونام برای دفاع از خود دلایل و مستنداتی را به دادسرا ارائه کرده است. او با احضار چند شاهد و ثبت شهادت آنها توانسته اثبات کند که اظهاراتش خلاف واقع نبوده و در نتیجه نمی‌تواند مصداق اتهام نشر اکاذیب باشد.

شعبه‌ی ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی نیز در استعلام‌هایی که همزمان از کمیته‌ انضباطی و کمیته‌ اخلاق فدراسیون فوتبال گرفته نیز به مستنداتی دست یافته که بر اساس آنها سابقه‌ی توبیخ با موضوعات مرتبط با ادعای نکونام به نظر دادسرا رسیده و در این راستا شعبه مذکور شکایت امیر قلعه‌نویی را وارد ندانسته و حکم به رد دادخواست وارده داده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٣, ١٠:۴٩

   

پر مبحث ترین ها