سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خلعتبری: کی روش مرا در لیست سیاه قرار داده است/نمی دانم مشکل کجاست وگرنه درستش می کردم

کی روش بیاید و بگوید که مشکل من چیست. امیدوارم که بتوانم بازهم روزی پیراهن تیم ملی را برتن کنم.»

7 امتیاز فاصله با صدر جدول ما را ناامید نمی کند؛
خلعتبری: کی روش بگوید چرا مرا در لیست سیاه قرار داده است
هافبک سپاهان گفت: «هیچ کس یادش نرفته که من در سخت ترین شرایط برای تیم ملی بازی کردم و گل زدم.»
 
 محمدرضا خلعتبری درباره اینکه حسین فرکی اعلام کرده دلیل عدم دعوت از او به تیم ملی، فوتبالی نیست، گفت: «من هم از دلیلش خبر ندارم و دیگر خسته شدم اینقدر در این باره حرف زدم. اتفاقا دنبال این هستم که دلیلش را بدانم اما خیلی هم فایده ای ندارد که اصرار کنم چون کی روش روی من نظری ندارد. البته هیچ کس یادش نرفته که من در سخت ترین شرایط برای تیم ملی بازی کردم و گل زدم.»

 

وی در پاسخ به این سوال که در لیست سیاه کی روش قرار گرفته، عنوان کرد: «شاید در لیست سیاه رفته باشم اما دلیلش را نمی دانم. اصلا نمی دانم مشکل کجاست وگرنه درستش می کردم. کی روش بیاید و بگوید که مشکل من چیست. امیدوارم که بتوانم بازهم روزی پیراهن تیم ملی را برتن کنم.»

 

خلعتبری در رابطه با وضعیت سپاهان در آستانه دیدار با پدیده مشهد اظهار داشت: «شرایطمان بد نیست اما اینکه با صدر جدول زیاد فاصله گرفتیم، باید حتما در بازی های بعدی پیروز شویم. قطعا بازی سختی در پیش داریم و همچنین پدیده نیز چند هفته ای است که نتوانسته پیروز شود اما همانطور که گفتم ما فقط برد می خواهیم.»

 

وی ادامه داد: «متاسفانه ما در نیم فصل دوم خوب نتیجه نگرفتیم و نتیجه اش هم این شده که 7 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم. ما بازیکنان خوبی داریم که هر کدام برای خودشان ستاره هستند. البته بد بازی نمی کنیم و فکر می کنم که بدشانس هم بوده ایم. متاسفانه توپ هایمان تبدیل به گل نمی شود و باید این نقص را از این هفته برطرف کنیم.»

 

هافبک سپاهان همچنین درباره شانس قهرمانی این تیم تصریح کرد: «ما اصلا امیدمان را برای قهرمانی از دست ندادیم و انشاءالله اگر پدیده را این هفته در اصفهان شکست دهیم، به 4 امتیازی صدر جدول می رسیم. این فاصله در 7 هفته باقی مانده قابل جبران است و همچنان تمام تمرکزمان روی قهرمانی است. برای ماندن در کورس مدعیان بالای جدول محکوم به برد پدیده هستیم.»

 

وی همچنین اضافه کرد: «من 2 سالی در ترکیب ابومسلم بازی کردم و از تیم های مشهدی شناخت خوبی دارم. البته این روزها اکثر تیم ها از یکدیگر شناخت دارند اما تیم های مشهدی ریشه دار هستند و امیدوارم آنها نیز در ادامه راه خود موفق باشند.»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٢-١٣٩٣, ٢١:١۶

   

پر مبحث ترین ها