سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان:در بازیهای آسیا یی آجرو سنگ به زمین پرتاب نمی‌کنند

ما بازی آخر این تیم مقابل لخویا را آنالیز کردیم آنها تیم خوب و تاکتیکی دارند بازیکنان گران قیمتی هم در این تیم حضور دارند ما باید در خانه حریف به میدان برویم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در آسیا مثل دیدار ما مقابل نفت مسجد سلیمان نیست که بلاهای گوناگون سرمان بیاید .
 حمید درخشان پس از تمرین امروز سرخ‌پوشان در خصوص شرایط پرسپولیس برای دیدار مقابل النصر اظهار داشت: به هر حال شرایط را همه می‌دانید که ما چند بازیکن کلیدی و اصلی خود را از دست دادیم.بابک حاتمی و گابریل را در اختیار نداریم و یکی دو مصدوم دیگر هم هستند که امیدوارم پزشک تیم کمک کند و آنها را برای بازی مقابل النصر آماده کند سعی می‌کنیم با همین داشته‌هایمان را تمام تلاش خود را انجام دهیم من به این بازیکنان اعتماد دارم و امیدوارم نتیجه خوبی از عربستان کسب کنیم.

وی در مورد اینکه دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان برای پرسپولیس گران تمام شده یادآور شد: ما اصرار داشتیم که این بازی برگزار نشود اما توجهی به این موضوع نشد و همین امر هم باعث شد تا یکی از بازیکنان بسیار خوبمان را به علت مصدومیت از دست بدهیم به هر حال فشار روی تیم زیاد است ما پنجمین بازی خارج از خانه خود را مقابل النصر انجام خواهیم داد که این مسئله کار را برایمان سخت‌تر خواهد کرد.

سرمربی سرخ‌پوشان درخصوصیت مصدومیت نوراللهی و عباس‌زاده یادآور شد: من نمی‌خواستم در مورد این دو بازیکن صحبت کنم اما حالا که نام آنها را آوردید باید بگویم که مصدومیت آنها کار ما را دشوارتر می‌کند و امیدوارم خدا خودش کمک کند تا بتوانیم در عربستان نتیجه بگیریم.

درخشان در مورد اینکه تحلیلش از بازی النصر چیست، تاکید کرد: ما بازی آخر این تیم مقابل لخویا را آنالیز کردیم آنها تیم خوب و تاکتیکی دارند بازیکنان گران قیمتی هم در این تیم حضور دارند ما باید در خانه حریف به میدان برویم و این کار را برایمان سخت تر هم می کند. امیدوارم بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند و از زیر این فشار خارج شوند.

وی در مورد اینکه چه شیوه ای را برای بازی مقابل النصر در نظر خواهد گرفت، گفت: این موضوع بستگی به بازیکنان خودمان دارد که بتوانیم بر اساس داشته هایمان برنامه ریزی کنیم.

درخشان در مورد اینکه آیا به دنبال کسب پیروزی و یا برد هستند، تاکید کرد: ما به دنبال امتیاز هستیم حتی به فکر سه امتیاز هم خواهیم بود از بازیکنانم می خواهم که عملکرد خوبی در میدان داشته باشند نگاه ما اول به کسب امتیاز است و اگر بتوانیم سه امتیاز را هم کسب خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص کمک هدایتی به این تیم گفت: از او تشکر می کنم که برخی مواقع به تیم کمک می کند و امیدوارم این مسئله ادامه داشته باشد ما هم در خانه خدا برای او دعا می کنیم.

درخشان در خصوص تفاوت بازی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر یادآور شد: بازی در این دو لیگ تفاوت های زیادی دارد بازی در آسیا مثل دیدار ما مقابل نفت مسجد سلیمان نیست که بلاهای گوناگون سرمان بیاید در آسیا چنین داستان هایی برپا نمی شود. آجر، سنگ به زمین پرتاب نمی‌کنند. آنجا حریف بر اساس بحث تاکتیکی خود روی تیم ما فشار می‌آورد.

وی افزود: در آسیا و لیگ برتر همه چیز برعکس است و نتایج آن قابل مقایسه نیست، تیم‌ها در آسیا با تاکتیشان به حریف فشار می‌آورند نه مسائل دیگر. همیشه عربستان‌ها هم تیم‌های خود را از دقایق ابتدایی به خوبی تشویق می‌کنند النصر هم تیم پرطرفداری است اما هوادارانشان فقط تیم‌شان را تشویق می‌کنند و فشار دیگری را روی حریف نمی‌آورند اینگونه نیست که آجر، آهن و اشیای دیگر به زمین بیندازند. امیدوارم بازیکنانمان که تجربه خوبی هم دارند تماشاگران رویشان تاثیری نگذارد.

درخشان در مورد اینکه آیا مسائل مالی پرسپولیس حل شده است، اظهار داشت: خدا را شکر با کمک آقایان نژادفلاح و هدایتی دغدغه مالی بازیکنان حل شده و شرایط خوبی برای ما پیش آمده است.

وی در مورد اینکه آیا به کادر فنی پرسپولیس هزینه‌ای پرداخت شده یا خیر گفت: انشاالله برنامه‌ریزی صورت می‌گیرد و به کادر فنی هم در این زمینه کمک می‌شود تا کنونی که پولی را دریافت نکرده‌ایم

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٢-١٣٩٣, ٢١:۴۶

   

پر مبحث ترین ها