سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدافع صبا: هزار تومان هم پول نگرفتیم

بروز شده : ۴-٠١-١٣٩۴, ٠٠:۵٢    نسخه چاپی    
2 بازیکن خارجی در تیم داشتیم که یکی به خاطر مسائل مالی رفت و دیگری که در تیم مانده است، بعد از بازی با استقلال به بازیکنان می‌گوید 20هزار تومان پول می‌خواهم!

مدافع صبا بعد از بازگشتش به تمرينات صبا از شرايط مالي تيمش گله‌مند است و مي‌گويد مسئولان تيمش حتي هزار تومان پيش از عيد به آنها نداده‌اند.

 

مسعود حق‌جو جزو بازیکنانی بود که کارت معافیتش باطل شده بود اما پیگیری‌ها او باعث شد تا مسئولان نظام وظیفه مجددا به پرونده‌اش رسیدگی کنند و در نهایت رای به تایید کارت معافیتش دهند. او حالا به جمع شاگردان تارتار برگشته و می‌تواند در ادامه فصل تیمش را همراهی کند. این بازیکن در گفتگو با ورزش سه شدیدا از شرایط مالی تیمش انتقاد می‌کند.

خدا کمک کرد

مشکلی بود که برای تعدادی از فوتبالیست‌ها رخ داد ولی برای من سوء تفاهم شده بود که خود مسئولان مربوطه متوجه شدند. دست‌شان درد نکند که حق را به حق‌دار دادند و نگذاشتند حقم ضایع شود. دو، سه ماه فاصله افتاد اما خدا کمک کرد تا دوباره به بازی‌ها برگردم. امیدوارم عملکردی بهتر از گذشته داشته باشم. هفته‌ها به دنبال رفع مشکل پیش آمده بودم که باعث دور شدنم از تمرینات شد ولی چند وقتی است کنار تیم تمرین می‌کنم و تاحدود زیادی شرایط بدنی خوبی پیدا کردم. در بازی دوستانه با استقلال نیز 80دقیقه بازی کردم و فکر می‌کنم تقریبا به شرایط ایده‌آل رسیده‌ام.

شرایط فنی خوب است

تیم از نظر فنی نسبت به آغاز نیم فصل دوم بهتر شده است چرا که کلانتری و ابراهیمی به شرایط خوب خود بازگشتند و بازیکنان جدید نیز تاحدود زیادی با تیم هماهنگ شده‌اند. بعد از جدایی بازیکنانی مثل مارکو و حسن‌زاده تیم روزهای سختی داشت ولی در بازی با استقلال شرایط تیم از نظر فنی خوب بود. ضمنا باید گفت آقای تارتار با تمام مشکلاتی که در تیم وجود دارد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا تیم روند خوبی داشته باشد و نتیجه بگیرد. امیدوارم مسئولان کارهای سرمربی تیم را نادیده نگیرند و از او و بازیکنان پشتیبانی کنند تا تیم به روند خوبش بازگردد.

در خرج روزانه خود مانده‌ایم

همه ایران شرایط مالی صبا را می‌دانند. چک 25 اسفند را به ما دادند اما پاس نشد و حتی تا شب 28 اسفند به ما امیدواری دادند و شماره حساب گرفتند تا پاداش به حساب‌تان واریز می‌کنیم اما هیچ خبری نشد. تا این لحظه هیچ اتفاقی برای رفع مسائل مالی صبا به وجود نیامده و هیچ یک از مسئولان پاسخگو نیست. فقط 30درصد از قراردادها را از ابتدای فصل گرفته‌ایم. اگر چک آذرماه داده بودند حرفی نداشتیم ولی وقتی چک آخر اسفند می‌دهند ما روی این چک برای ایام عید حساب باز می‌کنیم. در خرج روزانه خود مانده‌ایم. اگر زودتر می‌گفتند چک پاس نمی‌شود کاری می‌کردیم شب عید به مشکل نخوریم اما هیچکس نمی‌داند ما چه وضعیتی داریم. در ایام عید از چه کسی پول قرض کنیم؟ مطمئن باشید صبا کار سختی در ادامه فصل داشته باشد.

بازیکن جوان تیم چه گناهی دارد؟

وقتی چک با تاریخ می‌دهند تمام بازیکنان روی آن حساب می‌کنند. بازیکن جوان تیم که پدر ندارد و با قرارداد 30.20 میلیون تومان خرج خانواده‌اش را می‌دهد چه گناهی دارد شب عید ناامیدش می‌کنند؟ 2 بازیکن خارجی در تیم داشتیم که یکی به خاطر مسائل مالی رفت و دیگری که در تیم مانده است، بعد از بازی با استقلال به بازیکنان می‌گوید 20هزار تومان پول می‌خواهم! وقتی شب عید بازیکنی 20هزار تومان پول در جیبش نیست چه کاری می‌تواند انجام دهد؟ چند بازیکن به این آقا پول دادند که حداقل شب عید به مشکل نخورد و بتواند زندگی کند. جایی نشنیده‌ام و ندیدم که شب عید جیب بازیکن لیگ برتری خالی باشد و چنین برخوردی شود.

تا لحظه آخر امید دادند

شرایط ما طوری نیست که بگوییم از نظر امتیازی فکر کنیم آخر فصل جایگاهی همانند دور رفت داریم چرا که تیم‌های پایین جدول خوب نتیجه می‌گیرند. اگر نتایج برای باشگاه صبا مهم است که باید اقدامی انجام دهند ولی واقعا شب عید هزار تومان به بازیکنان ندادند تا شب عید سر خود را پیش خانواده‌هایشان پایین نیاندازند. تا آخرین لحظه‌های سال 93 گفتند پول می‌دهیم اما همه مسئولان باشگاه چند روزی است گوشی‌های خود را خاموش کردند و اگر روشن باشد جواب نمی‌دهند.

برای پول بازی نمی‌کنیم

شک نکنید این مسائل به صبا ضربه می‌زند. ما بازیکنان فقط برای پول بازی نمی‌کنیم و چندین بار این مسئله را نشان دادیم ولی وقتی من نوعی خرج زندگی و پول بنزین ماشینم را نداشته باشم با چه شرایطی می‌توانم برای تیمم مثمر ثمر کار کنم؟

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠١-١٣٩۴, ٠٠:۵٢

   

پر مبحث ترین ها