سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جهان‌بینی خبر داد:

برخورد انضباطی با بازیکنان غایب در تمرینات صبای قم

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩۴, ١٣:٢۴    نسخه چاپی    
جهان‌بینی عنوان کرد: از این‌رو خروجی جلسه مدیریت و کادر فنی تیم صبای قم بر این شد که بازیکنانی که بدون عذر و دلیل موجه در تمرین روز جمعه هفتم فروردین غیبت کنند باشگاه برای آنها تصمیم‌گیری خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم در وب سایت این باشگاه از برخورد انضباطی با بازیکنان غایب در تمرینات این تیم خبر داد.
عباس جهان‌بینی که به قصد ملاقات و دیدار کادر فنی، عوامل و بازیکنان این تیم عصر روز پنجشنبه ششم فروردین ماه در محل تمرین تیم فوتبال صبای قم حاضر شده بود پس از گفت‌وگو با کادر فنی و دیدار با بازیکنان حاضر در تمرین این تیم، به دلیل عدم حضور برخی بازیکنان، بلافاصله جلسه‌ای اضطراری با مهدی تارتار سرمربی و علی حیات‌پور سرپرست تیم صبا در مجموعه ورزشی هلال‌احمر قم برگزار کرد.
عباس جهان‌بینی که به اتفاق محسن رمضان‌بیگی قائم‌مقام باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم در جلسه حضور داشتند در پایان جلسه به تشریح مسائل مطرح شده در جلسه و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه پرداختند.
وی تصریح کرد: با توجه به مباحث مطرح شده در این جلسه مشخص شد گروهی از بازیکنان که در نخستین جلسه تمرین صبا بعد از تطعیلات نوروز(ششم فروردین) حاضر نشده‌اند 2 دسته‌اند؛ دسته اول افرادی هستند که به دلیل دوری مسافت،‌ مشکلات شخصی و با اجازه سرمربی و سرپرست تیم در تمرین حاضر نبوده‌اند که غیبت این بازیکنان موجه است و از روز جمعه هفتم فروردین در تمرینات حاضر خواهند شد اما دسته دوم بازیکنانی هستند که عمدا و به دلیل وصول نشدن چک‌های خود از شرکت در تمرینات خودداری کرده‌اند که نوع نگاه و برخورد ما با این بازیکنان بر اساس عملکردشان در تیم متفاوت است.
وی در ادامه بیان داشت: اگرچه بنده در مصاحبه‌های قبلی مکررا تاکید کرده‌ام که گله‌مندی و توقع بازیکنان بجا و به‌حق است اما در حال حاضر که پرداخت مطالبات آنها قطعی شده است هیچ عذر و بهانه‌ای برای این کار وجود ندارد.
جهان‌بینی عنوان کرد: از این‌رو خروجی جلسه مدیریت و کادر فنی تیم صبای قم بر این شد که بازیکنانی که بدون عذر و دلیل موجه در تمرین روز جمعه هفتم فروردین غیبت کنند باشگاه برای آنها تصمیم‌گیری خواهد کرد و از روز شنبه این باشگاه صبای قم است که انتخاب می‌کند چه کسی حق شرکت در تمرینات را دارد و چه کسی حق شرکت در تمرینات را از این به بعد ندارد.
وی ابراز داشت: طبیعتا بازیکنانی که در تمرینات تیم غیبت کنند باشگاه از پرداخت مطالبات آنها خودداری خواهد کرد و با اینگونه از بازیکنان برخورد انضباطی خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم اذعان کرد: مشکلات مالی در تمام باشگاه‌ها وجود داشته و خواهد داشت اما مطالبات بازیکنان قطعا پرداخت خواهد شد، بنابراین برای مدت کوتاهی دیرکرد در پرداخت مطالبات، نباید آرامش تیم و مجموعه را به هم ریخت.
وی در پایان از کادر فنی و تمامی بازیکنان صبای قم درخواست کرد با حوصله، آرامش و با جدیت و پشتکار در آستانه دیدار حساس هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل سپاهان اصفهان به کارهای آماده‌سازی تیم و تمرینات بپردازند.
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩۴, ١٣:٢۴

   

پر مبحث ترین ها