سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رقم قرارداد کروش چقدر می‌شود؟/هر ایرانی 64 تومان!

طبق آماری كه زمستان پارسال ارائه شد، جمعیت ایران 77 میلیون و 930 هزار نفر است كه اگر 5 میلیارد تومان دستمزد كروش را تقسیم بر این عدد كنیم، نقش هر ایرانی برای حضور كروش در تیم ملی 64 تومان می‌شود.

کارلوس کروش امروز احتمالا برای آخرین بار روی نیمکت تیم ملی ایران می‌نشیند.
 
به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی پرتغالی تیم ملی كه با مخالفت تعدادی از مسئولان و مربیان داخلی مواجه است، دیگر نمی‌خواهد در ایران بماند. منتقدان از فدراسیون ایراد می‌گیرند كه چرا باید سالی 5 میلیارد تومان از بیت المال به كروش پرداخت شود. این در حالی است كه اگر این رقم را تقسیم بر جمعیت ایران كنیم، نفری 64 تومان به ازای هر نفر می‌شود.

طبق آماری كه زمستان پارسال ارائه شد، جمعیت ایران 77 میلیون و 930 هزار نفر است كه اگر 5 میلیارد تومان دستمزد كروش را تقسیم بر این عدد كنیم، نقش هر ایرانی برای حضور كروش در تیم ملی 64 تومان می‌شود. به عبارتی اگر هر نفر فقط 64 تومان به فدراسیون بابت قرارداد كروش كمك كند، هزینه قرارداد او تامین می‌شود و دیگر منتقدان نمی‌توانند بابت این موضوع از فدراسیون ایراد بگیرند.
البته باید این را هم در نظر داشت كه قرارداد كروش به عنوان شخصی كه در فوتبال ملی ایران تاثیرگذار بوده، با قرارداد بازیكنان در باشگاه‌ها كه نتیجه گرفتن یا نگرفتن آن‌ها باعث خوشحالی یا ناراحتی دو هزار نفر هم نمی‌شود متفاوت است.

telegram 19dey.com
مهدی    11 فروردین 1394 15:42
حق من رو کروش نمی خوره چون داره کار می کنه. حق من رو خاوری ، بابک زنجانی و صدها دزد دیگه می خورند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩۴, ١۴:۴٠

   

پر مبحث ترین ها