سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان: دیگر خسته شدم/ تابع باشگاه هستیم.

من از بدشانس‌ترین مربیانی هستم که به پرسپولیس آمده‌ام. این همه حمله کردیم اما گل نشد

 
سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش با اشتباهات فردی سه امتیاز بازی با راه‌آهن را از دست داده است.

به گزارش ایسنا، حمید درخشان پس از تساوی دو بر دو تیمش برابر راه‌آهن در نشست خبری اظهار کرد: بازی خوبی را از تیمم شاهد بودیم اما از فرصت‌های زیادمان استفاده نکردیم. دچار اشتباهات فردی بودیم و دو گل به حریف تقدیم کردیم. حریفی که با دو خطر کوچک به گل رسید. فکر می‌کنم که مستحق برد در این دیدار بودیم. این اشتباهات فاحش باعث بهم ریختن تیم می شود و در نهایت متاسفانه برنده نشدیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا تیمش از پس تیم ده نفره راه آهن بر نیامد و نظرش راجع به شعار هواداران علیه‌اش در این دیدار چیست، گفت: ما فرصت‌های خیلی خوبی داشتیم و در همان نیمه اول راه‌آهن یک فرصت داشت و به گل رسید، این چه ربطی به مربی دارد که بازیکن گل نمی‌زند؟ تک به تک را می‌زند بیرون، من چکار کنم؟ بازیکن را بیرون بگذاریمش می‌گویند چرا؟ می‌گذاریمش در زمین و می‌بینیم که چه توپ‌هایی را گل نمی‌کند. من سوال می‌کنم که بازیکن باید در زمین بدود یا مربی؟ وقتی تیم می‌بازد تقصیر مربی است اما وقتی می‌برد مال بازیکن است؟ وقتی بازیکن من تک به تک را نمی‌زند من چه کار کنم؟ یک خورده انصاف داشته باشید. بس است دیگر خسته شده‌ایم.

درخشان گفت: این همه بازیکن ما اشتباهات فردی کرده‌اند و نبرده‌ایم و شما به شعار‌های هواداران اشاره می‌کنید؟ من اصلا نگران نیستم و هر تصمیمی باشگاه بگیرد تابع هستم. ما از اینجا می‌گوییم، آمده‌ایم به پرسپولیس کمک کنیم و دنبال هیچ چیزی نیستیم. کاش کمی واقع‌بینانه نگاه کنید. همانطور که گفتم هیچ عجله‌ای ندارم و تابع باشگاه هستیم.

 

وی در پاسخ به سوالی درباره قهر سوشا مکانی پیش از آغاز این دیدار بیان کرد: چرا وارد حاشیه می‌شوید؟ این سوال چه ارتباطی به بازی دارد؟ بس است، اینقدر خودتان را گول نزنید. سوشا مکانی برای چه رفته؟ مگر همامی نباید شانس برای بازی کردن داشته باشد؟ مگر برخی بازیکنان امضا نکرده‌اند که قبلا اشتباه کرده‌ایم و دیگر تکرار نمی‌کنیم؟ پس چرا باز این رفتار‌ها را تکرار می‌کنند؟

 

درخشان در پاسخ به این سوال که ظاهرا باشگاهش کمیته انضباطی ندارد، گفت: باشگاه کمیته انضباطی دارد. میثم حسینی و پیام صادقیان کسانی بودند که با آنها برخورد شد. همه این حواشی مورد اشاره شما درست است اما می‌خواهم بگویم اگر ما امروز برده بودیم هم از این سوالات می‌پرسیدید؟ مگر این همه مکانی بازی کرد و اشتباه کرد و من پای او ایستادم و حاضر شدم نیلسون برود تا او بماند بد بود؟ آیا نباید به همامی فرصت می‌دادم؟ فلسفه غلطی حاکم شده است. مگر من تیم ملی نبودم؟ مگر بیرون ننشستم؟ مگر نباید به رقیب فرصت داده شود؟ این نشان می‌دهد که این آدم ثباتی در تصمیم گیری‌هایش ندارد. اصلا ما شاید خواستیم به مکانی استراحت بدیم، کار بدی کردیم؟ من مطمئنم اگر می‌بردیم این بحث‌ها مطرح نمی‌شد. من از بدشانس‌ترین مربیانی هستم که به پرسپولیس آمده‌ام. این همه حمله کردیم اما گل نشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠١-١٣٩۴, ١٩:٣٨

   

پر مبحث ترین ها