سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خوردبين: حرکت تماشاگران پرسپوليس تروريستي است يا کشتن مردم يمن؟

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر تشويق تماشاگران تروريست ناميده مي‌شود کشتن مردم يمن اسمش چيست؟!


محمود خوردبين در خصوص اينکه عبدي در تمرين امروز حاضر نشده و گويا قرار نيست به عنوان دستيار دوم در کنار تيم کار کند، اظهار داشت: من هم چنين موضوعي را شنيده‌ام. او قصد همکاري دارد اما مي‌خواهد بداند پستش چيست و نفر چندم کادر فني محسوب مي‌شود.
وي در مورد اينکه آيا او به عنوان نفر دوم حاضر به همکاري خواهد بود يا خير، تصريح کرد: او به عنوان نفر دوم حاضر است اما اينگونه که پيش رفته او به عنوان سومين همکار فعاليت خواهد کرد. برانکو همکاران خود را آورده است.
سرپرست پرسپوليس در مورد اينکه گفته مي‌شود بعد از پاناديچ،‌کريم باقري دستيار دوم خواهد بود، گفت: معلوم است که در چنين شرايطي او اصلا نمي‌پذيرد که در کنار تيم بماند.
خوردبين در خصوص اينکه تمرينات جديدي در تيم پرسپوليس وجود دارد و مي‌توان به آينده تيم با برانکو اميدوار بود، گفت: بايد اين مسائل ادامه‌دار باشد. من جادوگر نيستم که بخواهم در مورد اين مسائل صحبت کنم. بايد با گذشت زمان ببينيم تاثيرگذار است يا خير.
وي در مورد اينکه مديرعامل باشگاه النصر اعلام کرده با تروريست‌هاي ورزشي در ورزشگاه روبرو بوده،‌ گفت: کشتن مردم يمن اسمش چيست؟! هواداراني که به وزشگاه مي‌آيند تا تشويق کنند اسمش تروريست مي‌شود اما کشتن مردم يمن مسئله‌اي نيست؟! مگر تماشاگران خودشان چه کار کردند آنها که بدتر بودند.
سرپرست پرسپوليس در مورد اينکه مديرعامل النصر نسبت به خوشحالي مهدي طارمي انتقاد کرده گفت: مگر بازيکن خودشان در دور رفت پس از گل سوم چه کاري انجام داد. او با شمشير قصد داشت سر ببرد. آنها اين صحنه‌ها را نديدند؟!
خوردبين در خصوص اينکه آنها نسبت به مسائل فرودگاه هم معترض بودند، تاکيد کرد: استقبال بسيار خوبي از آنها در فرودگاه انجام شد تا در کمترين فرصت آنها کارهاي خود را انجام دهند.
 

منبع: فارس

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩۴, ٢٣:١۶

   

پر مبحث ترین ها