سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پورحیدری: خانم ها جو ورزشگاه ها را تلطیف می کنند

حضور خانم ها در استادیوم فوتبال، واقعا مثل خود جامعه است. وقتی خانم ها در ورزشگاه باشند حجب و حیا ایجاد می شود. سکوها تبدیل به جایی نمی شود که یک عده بیایند و فقط فحش بدهند

منصور پورحیدری پیشکسوت محبوب باشگاه استقلال درمورد حضور بانوان در ورزشگاه های فوتبال گفت: «حضور بانوان کمک می کند جو ورزشگاه ها خوب شود. البته تردیدهایی که وجود دارد درست است. باید شرایط را فراهم کنند که خانم ها راحت بیایند و بروند. باید جایگاه مجزا داشته باشند. حضور خانم ها در استادیوم فوتبال، واقعا مثل خود جامعه است. وقتی خانم ها در ورزشگاه باشند حجب و حیا ایجاد می شود. سکوها تبدیل به جایی نمی شود که یک عده بیایند و فقط فحش بدهند.»

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او ادامه داد: «اگر حضور خانم ها در ورزشگاه ها آزاد شود مخاطبان زیاد می شود، رونق به فوتبال می آید، تماشاگران واقعی برمی گردند، فضا آرام می شود و جو تلطیف می شود. فوتبال سود ده تر می شود و همه چیز خوب پیش می رود. فقط این موضوع یک مقدار صبر می خواهد. باید برایش هزینه کرد و فرصت داد. امیدوارم مسئولان پیگیری کنند که دلهره های ارگان های ارزشی از بین برود و ورزش هم از آن استفاده کند. شاید اگر در خیابان ها هم خانم ها نباشند آقایان در خیابان طور دیگری حرف بزنند.»

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩۴, ٢٣:٣٩

   

پر مبحث ترین ها