سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پورحیدری: خانم ها جو ورزشگاه ها را تلطیف می کنند

حضور خانم ها در استادیوم فوتبال، واقعا مثل خود جامعه است. وقتی خانم ها در ورزشگاه باشند حجب و حیا ایجاد می شود. سکوها تبدیل به جایی نمی شود که یک عده بیایند و فقط فحش بدهند

منصور پورحیدری پیشکسوت محبوب باشگاه استقلال درمورد حضور بانوان در ورزشگاه های فوتبال گفت: «حضور بانوان کمک می کند جو ورزشگاه ها خوب شود. البته تردیدهایی که وجود دارد درست است. باید شرایط را فراهم کنند که خانم ها راحت بیایند و بروند. باید جایگاه مجزا داشته باشند. حضور خانم ها در استادیوم فوتبال، واقعا مثل خود جامعه است. وقتی خانم ها در ورزشگاه باشند حجب و حیا ایجاد می شود. سکوها تبدیل به جایی نمی شود که یک عده بیایند و فقط فحش بدهند.»

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او ادامه داد: «اگر حضور خانم ها در ورزشگاه ها آزاد شود مخاطبان زیاد می شود، رونق به فوتبال می آید، تماشاگران واقعی برمی گردند، فضا آرام می شود و جو تلطیف می شود. فوتبال سود ده تر می شود و همه چیز خوب پیش می رود. فقط این موضوع یک مقدار صبر می خواهد. باید برایش هزینه کرد و فرصت داد. امیدوارم مسئولان پیگیری کنند که دلهره های ارگان های ارزشی از بین برود و ورزش هم از آن استفاده کند. شاید اگر در خیابان ها هم خانم ها نباشند آقایان در خیابان طور دیگری حرف بزنند.»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩۴, ٢٣:٣٩

   

پر مبحث ترین ها